Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek én már el is...

Szerintetek én már el is felejthetem hogy bárhová is felvesznek?

Figyelt kérdés
Nem irom le hosszasan csak azt hogy 28 eves vagyok és csak érettsegim van ami nem ér semmit. Hogy miért van csak érettsegim? A kormány miatt hogy 2 évenként változtatnak az oktatáson és most például az okj megszűnt korábban meg 21 éves korig lehetett tanulni aztán meg 25 mindey nem iŕom le végig. Egyetemre soha nem jártam mert nincs eleg pontszámom oda meg jobb egy szakma. Soha nem jött össze mai napig és ennek iszom a levét. Sehol se kapok munkát sajnos és tényleg nem tudom mi tévő legyek. Ilyen kétkezi szakmák burkoló vagy villanyszerelő vagy hegesztő nem oktatnak csak nappali iskolarendszerben 3 év alatt.
2021. jan. 5. 19:47
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
A 30asnak. Te gondolom nő vagy es van egy szamár férfi aki eltart teged vagy segit neked.
2021. jan. 6. 11:46
 32/46 anonim ***** válasza:

Na 100000 és egy keresett szakmát ad, 2 hét az egész. meg kb 1 hónap mire megkapod a jogsid.

[link]

2021. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
93%

"Tudsz olyat mondani plane most amikor teli van munkanelkuliekkel az orszag"


Láttam már sok ilyen embert mint te, pont ugyan ez a kifogásgyártás menne, akkor is ha nem lenne semmiféle koronavírus mizéria. Csak most ez egy jó ürügy, amivel takarózni lehet...

2021. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
91%

Soha a büdös életben nem segített senki anyagilag, egyedül is képes vagyok magam eltartani, felnőtt ember vagyok.

A gyakorin eltöltött időt inkább fordíthatnád állás keresésre is, de az nem megy, csak a hiszti.

Erre senki nem kíváncsi!!! Felnőtt ember vagy, old meg a problémáid úgy ahogy én és mindenki teszi. Senki nem fog eltartani, csak segélyen élhetsz havi 30.000ft ért ha így folytatod ez a sors vár rád.

2021. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Az már mellékes, hogy küldtünk vagy 3 linket és gondolom egyet sem olvastál végig, pedig volt közöttük jó ajánlat, sőt azonnali kezdés is. Ez "véletlenül" elkerulte a figyelmed, gondolom.
2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
A kérdező vagy hüle vagy troll. Hüle troll.
2021. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Jo vicc. Azert vagy hulye mert nem talalok munkat. Akkor 500 ezer ember hulye aki munkanelkuli ezert van rengetek ongyilkos is. Ha nem kapok visszajelzeseket munkahelyekrol akkor hogy dolgozzak? Hogyha nem tanulhatok INGYEN az elso szakmamat akkor hogyan legyen vegzettsegem? Nekem nincs anyuci meg apuci aki penzt ad nekem akar tanulasra vagy beprotezsalnak munkahelyekre mint a magyar emberek 50%-at minimum.
2021. jan. 6. 12:32
 38/46 anonim ***** válasza:

Annyi idős vagyok mint te.


Van munkám, bár csak az érettségim számít, mert nem szakmában dolgozok. Egy szakmát elvégeztem nappali munkarendben, egyet munkaügyi központon keresztül, egyet pedig magamtól estin elkezdtem de sajnos azt nem fejeztem be, de ez csak az én hibám.


Sehova nem adtak pénzt a szüleim tanulásra, és nem protezsálással jutottam munkához.


Szóval "a hiba az ön készülékében van".

2021. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
*nappali munkarendben - nappali tanrendben
2021. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Utolso: Pont ezt mondom hogy en is szeretnek egy szakmat Ingyen nappali munkarendben elvegezni de 4 eve nem kapok ra lehetoseget mert csak 25 eves korig korabban 21 eves korig lehetett csak jarni. Kulomben mar lenne munkamb3 eve de hiaba irom hogyha senki nem fogja fel. Miert kell korhoz kotni az elso szakma megszerzeset?
2021. jan. 6. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!