Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyekre kéne járnom...

Milyen helyekre kéne járnom ahhoz Budapesten hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés
Olyan éttermek, rendezvények stb érdekelnek ahová a fontos emberek is járnak, hogy fel tudjanak fedezni. Mert az is jól esik persze ha a szomszéd jóska jön oda elismerni engem, csak abból nem lesz pénz ugye..

2021. máj. 15. 17:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mit fedezzenek fel benned, ha te csak úgy teázol? El vagy te tévedve rendesen, ha azt gondolod, hogy ez így megy :) Az általad felsoroltak közül többet is csinálok, hát elárulom: nem "felfedeztek", hanem tanultam és dolgoztam érte. Szerintem ez mindenhol így van, de neked sok szerencsét. Teázgass, aztán majd csak sikerül :D
2021. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%

Le vagyok hidalva. Hogy derül ki a "karizmád", hangszíned vagy akármid, ha csak teázgatsz valahol? Gondolj már bele, szerinted az ember (akár híres akár nem), ha beül valahova, akkor azt pásztázza, hogy melyik másik vendéget "fedezhetné fel"?

Van egy aggasztó hírem számodra. Az általad vágyott karrierhez kell egy bizonyos fokú intelligencia és alapos felkészülés is és ezek egyikéről sem mutattál még meggyőző bizonyítékot számunkra.

2021. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Régebben, amikor még nem akart minden második fiatal lány ismert lenni, voltak ilyenek...Pl Palvin Barbarát is így fedezték fel állítólag, hogy csak sétált az utcán, igaz ő nem színésznő lett. De ehhez óriási szerencse kellett, meg nyilván kivételes külső. Szerintem manapság, mióta az internet ennyire népszerű lett, már senki nem az utcán keres új arcokat sem filmbe, sem akárhova.
2021. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
#13: Ahogy a Brazzers is teljesen véletlenül botlik bele az utcán nagyon "készséges" lányokba :D
2021. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az interneten zajlik ez? El sem kell mennem sehova? Akkor milyen facebook oldalakra kommenteljek? Kiknek az ismerőseit jelöljem ismerősnek, hogy majd belém akadjon valahogy és ismerősnek jelöljön?
2021. máj. 20. 09:44
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
Fárasztó vagy kissé vagy IQ-gyenge vagy csak egy troll. Az interneten sem fog senki felfedezni, ha nem mutatod meg magad. Az meg eléggé proli dolog, ismeretleneket ismerősnek jelölgetni. Ahhoz valamiben fejlődnöd kéne, hogy megmutathatóvá válj. Egyáltalán miből gondolod, hogy tehetséges vagy a felsorolt dolgokban? Magadtól vagy a környezeted visszajelzéseiből?
2021. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
Több vagyok mint az emberek többsége. Szép vagyok, és porcelánbőrű. A hangom különleges. Sok mindenhez értek, és intelligens is vagyok. 5 évet angliában éltem a szüleimmel, ezért külföldi producerekkel is meg tudom magam értetni. Van rengeteg szabadidőm, tehát ha feladatot adnak, akkor arra tudok koncentrálni. Nem munka, és tanulás mellett hanem 100%ig arra koncentrálni.
2021. máj. 20. 13:37
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy hangmintát. Ha jó, tudok neked melót. Csak olvass fel valamit.
2021. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
És ki vagy? Önéletrajzot, vagy valamit esetleg kérhetnék? Linket stb..
2021. máj. 20. 14:32
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Anyámborogass, most elképzeltem, hogy tündöklő intelligenciáddal és hamvas arcbőröddel ülsz a kávézóban, mire odamegy hozzád valaki, hogy fel szeretne fedezni, erre bekéred az önéletrajzát. Öcsisajt, hajlok rá, hogy inkább troll vagy te, hogy ilyen elmekárosult rögeszmékkel provokálod a népet! :D
2021. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!