Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyekre kéne járnom...

Milyen helyekre kéne járnom ahhoz Budapesten hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés
Olyan éttermek, rendezvények stb érdekelnek ahová a fontos emberek is járnak, hogy fel tudjanak fedezni. Mert az is jól esik persze ha a szomszéd jóska jön oda elismerni engem, csak abból nem lesz pénz ugye..

2021. máj. 15. 17:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
Aki azért zaklat privátba, hogy meztelen képeket küldjek neki magamról, az nem tudom h tudja e hogy én férfi vagyok. Ha igen, akkor oké, csak azért leírom, ha eddig nem lett volna nyilvánvaló. De sajnos nem vagyok meleg.
2021. máj. 24. 16:30
 42/70 A kérdező kommentje:
De eddig csak hárman próbálkoztak. Ti melegek vagytok? Nem baj, csak meglepődtem h mennyi meleg olvasta a kérdésemet.
2021. máj. 24. 16:31
 43/70 anonim ***** válasza:
78%
Engem most megleptél, hogy férfi vagy. Az írásod alapján egy flegma pitsának képzeltelek el.
2021. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
78%
Engem meg most győztél meg arról végleg, hogy egy troll vagy.
2021. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak! Csak irigykedsz. Dobálóztok itt a jelzőkkel, h troll, meg flegma, meg akármi, de csak magatokba kéne nézni, dolgozni, tanulni, és akkor talán értelmes dolgokat is tudtatok volna a kérdésemhez írni... javaslom, hogy művelődj, gondolkodj, és majd jelzek ha megint segítség kell, és akkor talán már többet tudsz majd adni nekem, nem pedig hülyeségeket írogatsz ide...
2021. máj. 24. 17:52
 46/70 anonim ***** válasza:
82%
Én írtam, hogy küldhetsz hangmintát, narrátort keresek hosszútávra, de te CVt kértél. Szerintem nem mi vagyunk, akinek tanulnia kellene még.
2021. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
77%

Kiscsillag, felőlem te kikérhetsz magadnak bármit. Sugárzik a soraidból, hogy a semmire vagy ennyire büszke. Nem nekem kell itt képeznem magamat, trollocska.


A véleményemet akkor is tartom és csak jelzem: neked kellene irigykedned az én életemre, én ugyanis elértem azt, amiről te csak itt ábrándozol. Szép estét, üldögélj csak a teád mellett.

2021. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell elérnem semmit. Én már kész vagyok. Csak szórakozást keresek ennyi.. És nem azért mondom ezt mert nagyképű vagyok. Indigó gyerek vagyok. Ott tartok bölcsesség, és intelligencia terén mint te 80 évesen sem. Ezt vállalni kell. Ez nem nagyképűség. Ezek tények. És arra kérek mindenkit, hogy nem trollkodjunk, hanem adjunk normális válaszokat. Kitrollkodtuk magunkat, most pedig tesség gondolkodni, és írni.
2021. máj. 24. 18:31
 49/70 anonim ***** válasza:
70%
Ha már te ilye bölcs vagy, válaszolnál a #39-ben feltett kérdéseimre végre?
2021. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
71%
Igen, az számomra is kérdéses, hogy miért fordul az isteni fényben tündöklő indigógyerek a gyakorikérdések pórnépéhez.
2021. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!