Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyekre kéne járnom...

Milyen helyekre kéne járnom ahhoz Budapesten hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés
Olyan éttermek, rendezvények stb érdekelnek ahová a fontos emberek is járnak, hogy fel tudjanak fedezni. Mert az is jól esik persze ha a szomszéd jóska jön oda elismerni engem, csak abból nem lesz pénz ugye..

2021. máj. 15. 17:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%
19: ha valóban olyan jó a hangod, akkor majd elmondom a részleteket. Nem meztelen fotót kértem, csak hangmintát.
2021. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:
Azért élőben más a helyzet. Úgy meg tudom állapítani valakiről, hogy fontos ember e, de itt nem tudom. Ezért kell az önéletrajz, vagy bármi. közemberekre nem fecsérlem az időmet. Nem nagyképűségből, csak most szeretnék a fontos dolgokra koncentrálni
2021. máj. 20. 21:53
 23/70 anonim ***** válasza:
82%
A néninek aranyásónak tetszik lenni? Nekem egyre inkább úgy tűnik. Dehogy akarsz te dolgozni, Kérdező! Te valami egészen mást keresel.
2021. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
tehetségemből akarok pénzt csinálni. nem élősködni, csak kiaknázni azt ami bennem van.
2021. máj. 20. 22:25
 25/70 anonim ***** válasza:
82%

“Mert az is jól esik persze ha a szomszéd jóska jön oda elismerni engem, csak abból nem lesz pénz ugye..”

Mondjuk ha eltakarodsz dolgozni, abból lesz pénz ugye. Ingyenélő kis rbnc vagy. Több vagy másoknál, hát persze. Egy legigénytelenebb körökben mozgó prostit is nagyobbra becsülök nálad, ő legalább csinál valamit, nem pedig másokon akar élősködni.

2021. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
nem érted az egészet, de inkább nem kezdem el magyarázni, mert hosszú lenne, és nekem most mást kell csinálom.
2021. máj. 20. 22:42
 27/70 anonim ***** válasza:
85%
Nem tehetséges vagy, hanem ostoba.
2021. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy a nagyképűséged és hiúságod mentén irtó könnyen manipulálható leszel és ez pont olyan pálya, ahol biztos találsz valakit, aki ezt majd jól kihasználja. Azt nem tudom eldönteni így, hogy most a hiúságod tesz téged mentálisan ilyen gyengévé vagy ez egy alap tulajdonságod, de nagyon nem jó kombináció sajnos a nagybetűs életben. És ettől még lehet hatszáz nyelvvizsgád meg diplomád, mert a gyakorlati életben való navigálásnak semmi köze nincs az elméleti tudáshoz.
2021. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
71%
Tipikus valóságshow szereplő
2021. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

Radics Peti 😂


Amúgy… “Azért élőben más a helyzet. Úgy meg tudom állapítani valakiről, hogy fontos ember-e, de itt nem tudom.”

Jézusom. 😂🤦🏻‍♀️

Nem mondták még neked, hogy nem mindenki az, amilyennek “tűnik”?!

Tegyük fel, van egy magas pozícióban lévő ember azon a területen, ami érdekel, akit ugyanakkor nem érdekelnek a külsőségek, a legegyszerűbb, márka nélküli szettben van, netán aznap magára borított valamit vagy elázott az esőben, ettől a kinézete pedig jóval szakadtabb. És van a magamutogató, felvágós, márkás cuccokban feszítő jóképű úriember, aki bár rendkívül komolynak állítja be magát, az egyetlen célja az, hogy valami fizetős kamu ügynökséghez irányítson, ahol egy vagyont gombolnak le rólad a semmiért, rosszabb esetben pedig Hollandiában kötsz ki vele szexrabszolgaként, ahonnan csak a halál mentene meg.


Egyébként milyen magas vagy? Mert ha 160 valamennyi, akkor remélem, tisztában vagy vele, hogy nem leszel modell.

2021. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!