Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyekre kéne járnom...

Milyen helyekre kéne járnom ahhoz Budapesten hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés
Olyan éttermek, rendezvények stb érdekelnek ahová a fontos emberek is járnak, hogy fel tudjanak fedezni. Mert az is jól esik persze ha a szomszéd jóska jön oda elismerni engem, csak abból nem lesz pénz ugye..

2021. máj. 15. 17:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

176cm vagyok, de nem olyan modell akarok lenni, aki a kifutón rohangál, hanem aki az újságokba van. Azoknál tök mind 1 h milyen magasak. Vagy esetleg kéz modell, mert nagyon szép kezem van stbstb.

És aki NEM ÉRT HOZZÁ az ne kommenteljen, mert felesleges... Mármint lehet kommentelni persze, csak attól még nem számít a véleményed. gondolkodni kéne leaglább 5 percet, és akkor talán számítana is de mind 1


az meg hogy egy fontos ember szakadt ruhába van, úgy néz ki mint egy csöves, az nem számít, mert a kisugárzásán lehet érezni, hogy van karizmája, és lazább mint mások. Ki lehet szúrni. Azt is aki drága autóval jön, elegáns drága ruhákba, de nem érdemes vele leállni mert akármi... lehetne sorolni.


Épp ezt mondom magamról is, hogy a kisugárzásom akkora, hogy ha összetalálkozok a fontos emberrel, akkor egyből "munkát" ajánl. És az nem mosogatás lesz, vagy prostitúció, de most nem jutott eszembe jobb szó mint a munka

2021. máj. 21. 15:47
 32/70 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező, inkább TE nézz utána alapvető dolgoknak.

Külön olyan, hogy “fotómodell” meg “kifutó modell” NEM létezik.

Ezt csak az idióta kamu ügynökségek állítják, de az ilyen bagázsoknak semmi köze a modellkedéshez.

Újságokba szintén komoly paraméterekkel rendelkező modelleket fotóznak, a különbség annyi, hogy itt inkább a szebb vonású lányokat és pasikat alkalmazzák, míg kifutón ez egyáltalán nem számít, ott meg előny is, ha egy kicsit fura vagy androgün vagy. Nem kritérium, hogy szép legyél, a modellek rendeltetése nem is az, hogy szépek legyenek, hanem hogy alkalmasak legyenek sétáló ruhafogasnak.

Ha nem kérsz az általad büdösnek ítélt kifutó munkákból, - ami alap volt azoknak a szupermodelleknek is, akiket ma már szinte csak fotókon, reklámarcként látni - ne is álmodj arról, hogy valaha magazinba kerülsz.

A modellkedéshez alázat kell, ami látványosan hiányzik a személyiségedből és az aranyba öntött kisugárzásodból.

Rengetegszer fel kell venned olyan ruhakölteményt, ami egyáltalán nem tetszik, és nem hisztériázhatsz azért sem, mert 4-5 órán keresztül kell várni egy castingra csak azért, hogy egyáltalán foglalkoztassanak valahol.

A Kardashian csajok, Selena, Ariana Grande meg a többi “fotómodellnek” kikiáltott akárki azért vannak címlapokon, mert ők celebek, és persze, dekoratívak az ő anyagaik is, de a modellkedés egy teljesen más munkakör.

2021. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
70%

Arra meg ne várj, hogy majd az utcán elalél tőled egy ismert ügynökség munkatársa és leszólít.

Neked is tenned kell lépéseket, nem csak ábrándozni.

Senki nem fog odaröppenni hozzád, mint valami hülye amcsi tinimesében.

Ha valóban meg vannak az adottságaid te keress fel pár szimpatikus ügynökséget, és ha tényleg alkalmasnak találnak, akkor tiéd a pálya.

2021. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
"Épp ezt mondom magamról is, hogy a kisugárzásom akkora, hogy ha összetalálkozok a fontos emberrel, akkor egyből "munkát" ajánl." És eddig hány ilyen eset volt? Vagy csak most fognak kiengedni először a tanyáról?
2021. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

kikérem magamnak csak irigykedtek...

Egyébként folyamatosan felfedeznek, csak nem a fontos emberek, ezért nem futottam még be. EZ is jó persze, csak most már több kell.

2021. máj. 23. 08:02
 36/70 anonim ***** válasza:
82%
Na, én megszántam a kérdezőt és írtam neki egy ilyen helyet, de válaszra se méltatta. Pedig komolyan kíváncsivá tett, hogy ekkora sötétséggel mire menne ott. De még súlyosabb az eset, mint gondoltam, bár az önéletrajz bekérésből már sejthettük volna, hogy valójában ahhoz se elég a felfogása, hogy észrevegye a segítséget.
2021. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbántani, de kell egy szint ahhoz hogy segíthessél. De ezt csak motivációnak szánom. Tanulj, művelődj, szerezz kapcsolatokat, és lehet hogy már fél év múlva is tudsz majd nekem segíteni. Biztos vagyok benne hogy fogunk még találkozni szia!
2021. máj. 23. 09:00
 38/70 anonim ***** válasza:
82%
"Olyan éttermek, rendezvények stb érdekelnek ahová a fontos emberek is járnak" - Ezt kérdezted, pontosan megneveztem neked egy ilyen helyet. Máskor fogalmazz pontosabban, ha másra vagy kíváncsi!:D A nyelvi kifejezőkészség sokat számít e szakmában. Ahogy az alázat is számítana, de ezt majd megtanulod a saját károdon.
2021. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
82%

Két kérdés, ha mindenki hülye és nem tud neked segíteni, mert nem elég jó neked, akkor mire vársz? Tudsz te mindent.

Másrészt, ha "folyamatosan felfedeznek", akkor megvan amit akartál.

Vagy kik és mire fedeztek fel eddig? Hol láthattunk, hallhattunk?

2021. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező: lent vagy a porban kis “felfedezetlenkeként”, egy kis butuska, naív fruska vagy, de neked “kell egy bizonyos szint ahhoz, hogy segíthessenek rajtad”.

A egód akkora, mint a bécsi kapu.

Nem jó ilyen embernek lenni, mert így egészséges felnőtté sem tudsz felnőni majd.

Gondolom, B terved nincs, csak egy általad “könnyűnek” és “kényelmesnek” titulált munkával akarsz minél többet keresni.

2021. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!