Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen helyekre kéne járnom...

Milyen helyekre kéne járnom ahhoz Budapesten hogy felfedezzenek?

Figyelt kérdés
Olyan éttermek, rendezvények stb érdekelnek ahová a fontos emberek is járnak, hogy fel tudjanak fedezni. Mert az is jól esik persze ha a szomszéd jóska jön oda elismerni engem, csak abból nem lesz pénz ugye..

2021. máj. 15. 17:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
49%

Nem olvastam el az osszes valaszt, igy lehet mondtak mar, de kezdj el pl instara rendszeresen posztolni, modell szeru kepeket, csinaltass kepeket profi fotossal, szerezz tobb ezer kovetot. Kezdj el pl egy podcastot, egy olyan temarol ami erdekel (ha beszelni akarasz) vagy youtube/tiktok esetleg. Ha ezekben sikeres vagy megkeresnek a cegek, ugynoksegek. Mielott barmit mondanal, viszont ha befolyasos, magas korokben akarsz mozogni, akkor sajnos nem modellkedni kene, hanem pl befektetni.

De amiket irtam, ahhoz egs pl szineszi, modelli, szinkronhangi karriert eljezdj, egy jo alap az, amit irtam eloszor. Esetleg probalj meg “felkapaszkodni” masok altal

2021. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
29%

Imádom a kérdezőt! :D


Hogy lehet a legtöbb válaszoló ennyire sötét?

2021. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

Olyan túl "nagy" ember nem voltam, de volt, amikor eléggé fent voltam.


De egy étterembe akkor is enni, és az én társaságom miatt mentem, nem "felfedezni".


Nem is értelek, komolyan.


Ha nekem kell egy ember egy munkára, akkor megkérdezem az ismerőseimet, vagy max kiírok egy pályázatot, nem éttermekben nézelődök.

2021. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
2021. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
54%
Engem is gyakran "fedeztek fel" pláne még mikor fiatalabb voltam. Tudod mire megy ki a játék? Csak a bugyidat akarják lebeszélni rólad, ez 90%. Istenem...
2021. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

#65. Nem a nőknek van bugyija?

A férfiak alsógatyát hordanak...

2021. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne a meztelen testem híres? Akár.. (csak komoly válaszokat kérek!)
2021. máj. 29. 17:39
 68/70 anonim ***** válasza:

Még mindig ugyanaz a módja ennek: megfizetsz egy fotóst, aki készít rólad egy portfóliót, aztán azzal jelentkezel modellügynökségeknél. Ezen felül ha ennyire hiányzik, hogy meztelenül bámuljanak, járj el aktmodellnek rajziskolákba.

Azért komolyan meglep, hogy annyira el vagy halva a saját intelligenciádtól, ennek ellenére 1) a gyakorikérdéseken érdeklődsz a google helyett, 2) aztán leszólsz minden választ, mondván hogy nem érünk fel fénylő lényedhez, hogy egyáltalán segíteni tudjunk neked.

2021. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

#67, akkor menjél a Kék Osztiga bárba! Ott biztosan (fel)fedeznek!


[link]

2021. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 A kérdező kommentje:
Arra kérek mindenkit, hogy üssünk meg egy szintet ha ide válaszolunk... Nem azért, nincs harag, csak erre figyelni kéne, hogy a kérdés minőségét tükrözzék a válaszok, de ha meg nem nőttünk fel a kérdés megválaszolásához, akkor ne válaszoljunk emberek. jó?
2021. máj. 29. 21:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!