Ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Létrehozni egy olyan ételfutár céget, ahol mások választják ki, hogy mit egyél és számodra meglepi lenne
2021. szept. 25. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet :) Bár elképzelni nem tudok olyan szituációt, amikor szeretném, hogy ne én válasszam ki azt, hogy mit egyek, de biztos van célközönsége. Ha nem is itthon, mondjuk Etiópiában, feltéve hogy ingyenes a szolgáltatás.
2021. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert kitudja hogy milyen ételt választanának amire esetleg allergiás lehet az illető, vagy egyszerűen undorító és nem bírja a gyomra akkor meg pénzkidobás.
2021. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
92%

Eléggé!

Gondold végig, hányféle allergia, ételintolerancia van, mennyi különbözö étkezési mód, és emellett még mennyi mindent nem szeret valaki megenni.

Egy vega/vegánnak sült csülök, vagy egy cukorbetegnek egy tésztás étel, vagy valakinek, aki utálja a halat, halászlé - nem hiszem, hogy bárki is fizetne azért, hogy legalább is fele esetben ne tudja megenni, amit kap. Meg emellett nagyfokú pazarlás is lenne, rengeteg étel menne a szemétbe.

2021. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
89%

A Munch-nál nem választhatod ki, hogy pontosan mit kérsz, de nagyjából azért tudod. Nem tudom lehet-e kiszállítva kérni.


Szóval "Simpsonék már megcsinálták".

2021. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
95%
Tudom mit szeretek es meg igy is annyiszor melle fogok netpiceren hogy hihetetlen. Szerintem fogalmad sincs a vilagrol ha ezt egyedul nem tudod eldonteni
2021. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
85%

Röviden:Igen,az

Hosszan:Ez valami elképesztően hülye ötlet nem tudom ez hogyan gondolhattad komolyan

2021. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
de a bejelölt alapanyagok alapján választhatnád ki és abból lenne a meglepi
2021. szept. 25. 19:44
 8/63 anonim ***** válasza:
31%

ahol mások választják ki

de a bejelölt alapanyagok alapján választhatnád

na most hogy nem is olyan jó ötlet egyből átírod a kérdést.:D

2021. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
34%
Te akarod megvalositani vagy el akarod adni az otleted?
2021. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
87%
10.az ötlet az. kérdező, véleményt kértél de ha ennyire nem fogadod el, máskor ne írj kérdést akkor. többen írjuk, hogy miért nem lenne jó ötlet, szerintem ezek alapján mérlegelned kéne, hogy ez csak egy kósza ötlet volt.
2021. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!