Ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Létrehozni egy olyan ételfutár céget, ahol mások választják ki, hogy mit egyél és számodra meglepi lenne
2021. szept. 25. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Jól van, nem kell túlraguzni...
2021. szept. 26. 09:48
 42/63 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Én pl. ki nem állhatom a májat. De örülnék, ha az a valaki épp reszteltmájat választana nekem...
2021. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Egyből a rosszat feltételezni... Nálatok sem lennék udvaràsz!
2021. szept. 26. 10:51
 44/63 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy nem jössz rá, hogy ezek az emberek, akik itt darabokra szednek annyit várnak csak, hogy beismert hogy hülyeség az ötleted?


Nincs ebben semmi rossz, mire valaki megtalálja a tökéleteset, kb. 99db-ot kaszál el. Csak tudod a vállalkozóknál elég fontos, hogy el tudja ismerni, ha valamiben nincs igaza.

2021. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy darabokra vagyok szedve, csak irigyek.
2021. szept. 26. 11:17
 46/63 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez egy jó ötlet lenne, valaki már a weboldal felét lekódolta volna, te meg kedden rájönnél, hogy elcseszted. De nem fogja senki ellopni az ötletet, te meg majd 20 év múlva is azt meséled, hogy mekkora ötleted volt, csak xy miatt nem tudtad megvalósítani.
2021. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Kérdező annak, aki megeszi ingyen lenne, vagy esetleg kapna is érte pénzbeli ellenjuttatást?
2021. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Bónusz rendszerben működne.
2021. szept. 26. 14:25
 49/63 anonim ***** válasza:
87%
45.mire lennéknk irigyek he? miért hajtogatod ezt folyton..leírtuk miért nemm jó és ez nem irigység...inkább te vagy beképzelt.
2021. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
61%
Meg itt szerintem senki sem irigy egy számára nem tetsző ötletre és ezt mondtuk, ezt próbáltuk megérteni veled, hogy lesznek olyan vélemények amelyek lehet nem tetszenek neked viszont normálisan van megfogalmazva így nem értem miért veszed hogy bárki irigy lenne egy általa nem tetsző ötletre és ami számára semleges? Véleménye még lehet bárkinek az ötletről még ha olyan is hogy szerinte ez nem jó hisz ezt kérdezted de te folyamatosan egy sziklaszilárd véleményen voltál így elvesztette a formalitását a kérdés válasz szisztéma. Mindent jó indulattal írom, hogy próbáld azért elfogadni hogy sokaknak itt nem tetszik az ötlet de nem kell egyből bántani őket mert azért látszik hogy aki olyan véleményt írt azt egyből letámadtad de persze mi nem írhatunk nem tetsző véleményt?
2021. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!