Ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Létrehozni egy olyan ételfutár céget, ahol mások választják ki, hogy mit egyél és számodra meglepi lenne
2021. szept. 25. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
Te meg hasznos...
2021. szept. 28. 03:14
 62/63 anonim ***** válasza:
100%
61... adtam véleményt hogy szerintem miért nem jó de képtelen vagy elfogadni hogy másoknak nem biztos hogy tetszik és nem volt egy rossz szavam se hozzád...viszont az itteni gyakorizás helyett már rég intézkedhetnél az ötleted megvalósításáért...
2021. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
100%

Én főnökömtől ellestem azt az ötletet, hogy az üzleti vacsorákon mindig utolsónak rendelek, és megkérek egy kollégát, hogy mondjon egy véltelenszerű számot.

A szám alapján leszámolom a mellettem ülőket, és amikor nullához érek, annak a kollégának a fogását rendelem.

Jó móka.

2021. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!