Ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Létrehozni egy olyan ételfutár céget, ahol mások választják ki, hogy mit egyél és számodra meglepi lenne
2021. szept. 25. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
83%
22.vagyok még annyi, hogy azért sem vagyok irigy, mert engem ez a terület nem érdekel és maga az ötlet sem. Viszont ezzel a hozzáállással látszik hogy csak feljöttél ide trollkodni kicsit és ahogy egyből nem tetsző válaszokat kaptál már hülyék az emberek, csak mert volt egy véleményük amit te szerettél volna gondolom, hogy elmondják az ötletedről a véleményüket...el kellene fogadnod hogy nem mindenkinek fog tetszeni az ötleted de nem kellene hogy megsértődj emiatt.
2021. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Mar barki letudja nyulni az otleted :) semmi irigyseg nem kell. Ha eletkepes lenne akkor esetleg felned is kene, de megnyugtatlak, senki de senki nem nyulja ezt le :)))
2021. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Te meg egyből trollt kiálltasz, így te magad vagy az!
2021. szept. 25. 21:22
 24/63 anonim ***** válasza:
83%
25...csak feltételezés volt de nagyon nem tetszik a hozzáállásod, sőt hiba volt igazából kérdezni mert így bárki hamarabb lenyúlhatja az ötleted azt jobban megvalósítja majd...és én csak egy véleményt írtam amitől még nem vagyok troll...
2021. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező:


Mit tennél, ha rendelnél egy ilyen "meglepetés kaját" , gondolom olcsó3sem lenne.


És kiderülne, hogy valami olyat kapsz, amit ki nem állhatsz, esetleg allergiás vagy rá?


Főleg, ha nem is tudod, mi van benne, megeszed aztán irány a kórház, esetleg a temető.


GONDOLKOZZ MÁR, FELTÉVE, HOGY VAN MIVEL!!!

2021. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
86%
Te kérdeztél minket az ötletedről kérdező, mi adtunk véleményt viszont már egyből letámadod azokat akik szerint nem jó sőt irigyek is...mire fel? Ötlete sok mindenkinek van, de kérdés, hogy mennyire is valósulnak e meg.
2021. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Egyfolytában ti támadtok engem, mint a Puskás Akadémia fehérvárt.
2021. szept. 25. 22:06
 28/63 anonim ***** válasza:
76%
29.Hol támadunk? Véleményt adunk, sajnos hozzá kell szokni, ha kérdezel akkor lesznek nem tetsző vélemények is amik nem egyenlőek a támadással.
2021. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

"GONDOLKOZZ MÁR, FELTÉVE, HOGY VAN MIVEL!!!"


Amúgy írtam, hogy be lehet jelölni az ételallergiákat, elkerülve ezzel a kórházat.

2021. szept. 25. 22:14
 30/63 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy írtam, hogy be lehet jelölni az ételallergiákat, elkerülve ezzel a kórházat'


HOL Írtad?

Mert én konkrétan nem látom.

(Igen, visszaolvastam az egészet)!

2021. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!