Ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Létrehozni egy olyan ételfutár céget, ahol mások választják ki, hogy mit egyél és számodra meglepi lenne
2021. szept. 25. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
88%

29.Amúgy írtam, hogy be lehet jelölni az ételallergiákat, elkerülve ezzel a kórházat.

Igen de kezdetben nem ez volt az eredeti ötlet ezt csak akkor írtad át mikor sokan írták hogy szerintük nem jó...És még mindig nem támadás de te lehülyézel másokat..trollnak nevezed őket, irigynek hiszel minket...

2021. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
65%
30...7es válaszában írja.
2021. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
61%

#32 Szó nem esik allergiáról abban a kommentben sem.


Illetve maga a kérdés fel sem vetette az allergia lehetőségét.

2021. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
57%
33.ez is igaz.
2021. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező felvetett egy ötletet, amit igazából végig sem gondolt.


Majd miután érvekkel alátámasztva közölték vele, hogy "igen, hülye ötlet" letámadott mindenkit.

2021. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye ötlet volt már itt de ez tuti ott van a dobogón.
2021. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
88%
35.Igazából sokan nem is írtuk hogy "hülye ötlet" hanem logikusan elmondtuk miért nem lenne jó ötlet de itt kb senki nem támadta őt amit nem is értek honnan szedte de ő nyugodtan mondhat olyanokat hogy "te hülye hülye az te vagy" vagy csak mert nem tetszik az ötlete máris irigyek vagyunk :D szóval itt inkább a kérdező van eltévedve nagyon szinte látszik hogy most el van szállva az újdonsült ötletétől és megveti mindazokat akiknek egy kicsit se tetszik sőt át se gondolja miért nem lenne jó éppenséggel ez a terv, már a nevét tervezi.
2021. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük Emese, de ügyfeleink számára az a fontos, hogy online ételrendelésnél ők választhassák meg, hogy mit fogyasztanak. Mindezt kényelmesen otthon a fotelből.
2021. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
Miért pont a fotelből?
2021. szept. 26. 08:08
 40/63 anonim ***** válasza:
61%

Oké, nem veszélyes, mert bejelölöd az ételallergiákat.

De nézzük azt, hogy ha valaki éhes, akkor lehet pontosan nem tudja mit akar, de azért nagyjából igen.

Ha nem reggeliztem, akkor ebédre egy kiadós kaját szeretnék enni hússal, körettel, esetleg savanyúsággal, de az nem létszükséglet. Ezt helyettesítheti nálam egy pizza, vagy gyros, stb. Ha jól van elkészítve, akkor beleegyezek abba, hogy más válasszon, mert ezek közül mind jó lehet, még a főzelék is fasírttal. De ha én ilyet akarok enni, és valaki kiküld nekem egy tejszínhabos gofrit savanyú rebarbaramártással, akkor ott kapnék agyfaszt amikor kibontom a csomagot.

Vagy ha én éppen sportoltam, és nem akarom utána egy pizzával tönkrevágni a diétámat, és ennék egy jó salátát csirkemellel, akkor szintén agyfaszt kapnék, ha nutellás palacsintát küldenének 2 kiló porcukorral, meg juharsziruppal. Szóval a kaja típusok között nincs átmenet, így meg leszűkül a dolog, és végül kiderül, hogy semmi értelme.

2021. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!