Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért olyan igénytelenek a...

Miért olyan igénytelenek a szakmunkások?

Figyelt kérdés

Annyi pénzt keresnek, mint egy jólmenő ügyvéd, és a legtöbb koszos, ápolatlan (munkaidőn kívül is persze), cigiznek, isznak, elhízottak.

Szájhigéniáról nem is beszélek.


Aki ennyit keres, azért már lehetne egy bizonyos igényessége önmagával szemben is.


Régen még megértettem, amikor fillérekért dolgoztak, de manapság még beosztottként is többszázezret keresnek



2022. jan. 24. 14:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy szakmunkás vagy még nem kell lecsúszni szellemileg. Vannak továbbképzések, kiállítások, olvashatsz szabadidődben.

Én nőként most burkolónak tanulok, igen, a klímás irodából a porba megyek, de lehet ezt 'igényesen'is csinálni. Azt vettem észre, hogy ezek a szakmunkások azért engedhetik meg az igénytelenséget, rohadó fogakat, mert vannak olyan nők (rengetegen), akik így is elfogadják őket, mert lapátolják haza a pénzt és nekik így nem kell dolgozni. A legtöbb szakinak háztartásbeli felesége van vagy csak valami minimálbéres 'hobbimunkát' végez, így tökéletes neki a lepukkant ellenben pénzes szaki. Fordított helyzetben már nagyon nem lenne ez igaz, nem lenne pasim, ha rohadna a fogam és napi 5 sört innék...

2022. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Mégegyszer elkellett olvasnom a 31-es kommentjét, nem hittem a szememnek.


NŐ. Mint BURKOLÓ.

2022. jan. 25. 07:55
 33/44 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálattal hallom hogy milyenek a szakmunkások.

A viselkedésük és az igénytelenségük.

Van kivétel természetesen és ugyanúgy munkásruhába járnak de a szaktudásuk és a munkabérük értelem szerűen magasabb,mivel ebben a szegmensben egy kiemelt kategóriát képviselnek.

Az itt írók többsége kifogta a legrosszabbakat.

Kérdem én miért kell ilyen embereket kihívni?

Szerencsés ha a munkájukat el tudják végezni.

2022. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Miért, 32-es, mi ebben a hihetetlen?
2022. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
80%

32: MI a fura ?? Nekem 10 évig dolgozott egy "házaspár" burkolást csinált..

Imádtam, a nő értelmes volt, voltak ötletei, a férfi meg.. Volt aki ezt mondta neki: "imikém látom, borsodban csak a sör a világos"

Szóval ketten nagyon jók voltak, a férfi megcsinálta a munkát de primitiv volt, a nő meg tudott beszélni az ügyféllel ötleteket adni..


Szerintem nagyon jó párosítás.

2022. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
91%
Jól van látom nem csak nekem én vagyok igy ezzel, szintén villanyszerelő vagyok amiről sokan azt hiszik az egy könnyű munka, csak szólok hogy nagyon nem az de mindegy. Nagyon nehéz magamat rávenni hogy munka után még valami értelmeset is csináljak, most neki veselkedtem az angol tanulásnak, nincs rá jelenleg szükségem de érzem hogy a közeg amiben vagyok épit le szellemileg, mire hazaérek fizikálisan amúgy is hulla fáradt vagyok. Én már megbántam hogy annak idején szakmunkásnak mentem, amilyen körülmények itthon vannak az nem embernek való.
2022. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

pontosan, engem még ráadásul a por is tönkretett mellette.


Nem élet az, hogy elfáradsz a munkában, fizikálisan és szellemileg is, majd otthon zombiként vegetálsz.

2022. jan. 27. 07:58
 38/44 anonim ***** válasza:
47%
És volt olyan, hogy sikerült lefeküdni valamelyik ügyfeleddel? Mint a filmekben?
2022. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Hát mindig szopattak a hülye kéréseikkel/módosítgatásaikkal, ha az számít :D
2022. jan. 27. 09:36
 40/44 anonim ***** válasza:
45%
:) ez jó volt, köszi :)
2022. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!