Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért olyan igénytelenek a...

Miért olyan igénytelenek a szakmunkások?

Figyelt kérdés

Annyi pénzt keresnek, mint egy jólmenő ügyvéd, és a legtöbb koszos, ápolatlan (munkaidőn kívül is persze), cigiznek, isznak, elhízottak.

Szájhigéniáról nem is beszélek.


Aki ennyit keres, azért már lehetne egy bizonyos igényessége önmagával szemben is.


Régen még megértettem, amikor fillérekért dolgoztak, de manapság még beosztottként is többszázezret keresnek



2022. jan. 24. 14:03
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
49%

Sok vallakozonak dolgoztam es mindegyik igenyes volt, egyik sem volt alkesz.

Akit te latsz hogy igenytelen, iszik cigizik, budos az biztos nem vallalkozo hanem beosztott es a netto fizetese kb 250.000 forint havonta.

Nekik nincs motivaciojuk hogy vallalkozast alapitsanak es a fizetest sem tudjak jol beosztani. Cigire, italra amugy is sok penz elmegy.


Egy jolmeno ugyved ennek tizszereset keresi. Csak azert elkernek tobb szaz ezer forintot hogy egy levelet valtsanak egy masik ugyveddel.

2022. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
78%

Egy "jólmenő ügyvédnek" 2008-ban volt 20.000 plusz áfa az óradíja. (akkor voltam utoljára kapcsolatban ügyvéddel [Dr. Nemes András]).



Ma egy "jólmenő vállalkozónak" 10.000 plusz áfa az óradíja max.

2022. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

13: Egy ilyen srácot ismerek, igazi gyúrós, barber shopos szépfiú, az egyik klímás cég résztulajdonosa.

41: Nincs 250 000-es levél.

42: Az már akkor sem volt jól menő ügyvéd, ennyiért…

2022. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
44: 😆😎.
2022. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!