Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány jelentkezés és hány...

Hány jelentkezés és hány állásinterjú kell ahhoz hogy valahova tán végül felvegyenek? Kb 200/20/1-2 lehetnek az arányok?

Figyelt kérdés

Jól látom az arányokat?Ű


Több száz jelentkezést öntök ki a neten.

Mondjuk legyen 200.

Ebből tán a tizede hív be. Mondjuk 20.

Az 20 állásinterjú.


És ebből a 20ból TÁN AKAD 1-2 (TÁN!!) amely felvenne.


Ez kb így néz ki? Jól látom?


AZ időbeli lefolyás ? Hónapok. 3 hónap alsó hangon.


2022. okt. 2. 10:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

milyen állásokra jelentkezel?


engem kb mindenhonnan behívtak, de nem is jelentkezek érettségivel irodai asszisztens és hasonló hülyeségekre, amire 1000en jelentkeznek, fele diplomával.

2022. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Az utóbbi pár évben nekem kb minden második-harmadik interjúm volt sikeres. Nem jelentkezem, inkább megkeresnek fejvadászok, HR-esek.
2022. okt. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

" de nem is jelentkezek érettségivel irodai asszisztens“


Én meg pont ilyenekre jelentkezek (bőven nem érettségivel.... egyetem 2x) ) és miért? mert másra nem vagyok alkalmas.

2022. okt. 2. 10:39
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

" nem is jelentkezek érettségivel irodai asszisztens és hasonló hülyeségekre, amire 1000en jelentkeznek, fele diplomával."


Kár. Nálunk az irodába nem vesznek fel diplomásokat. Tapasztalatból tudjuk, hogy úgyse maradnak még a próbaidő végéig se.

2022. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Nemá, milyen két egyetemet végeztél, mely szakokon?
2022. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"Kár. Nálunk az irodába nem vesznek fel diplomásokat. Tapasztalatból tudjuk, hogy úgyse maradnak még a próbaidő végéig se."


Hát kérlek, én szívesen maradnék bármeddig. de fel se vesznek.

2022. okt. 2. 10:47
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Ha tényleg van két diplomád, akkor csak olyan állasokra jelentkezz, amire a diplomáid feljogosítanak. Gondolom, nem titkárnő-árufeltöltő szakra jártál?
2022. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"milyen két egyetemet végeztél, mely szakokon?“


nem mondom meg, mert nem fogom azt hallgatni hogy „jaaa hát ilyen büfészakokkal ne is csódákkozzááá fijjam“


hallgattam már eleget

2022. okt. 2. 10:52
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

tehát "kétszeres egyetem" mellett se tanultál még meg a való életről semmit.


Asszép'

2022. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"akkor csak olyan állasokra jelentkezz, amire a diplomáid feljogosítanak.“


mert erre NEM VAGYOK ALKALMAS. le is írtam.


És ez már az egyetemeket is minősíti. Kiváló minősítéssel diplomáztam, és totálisan alkalamtlan vagyok arra amihez a papírom megvan. De azért 5-ös átlag megvolt.

2022. okt. 2. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!