Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nincs külön minimálbér...

Miért nincs külön minimálbér összeg Budapesten és faluhelyen?

Figyelt kérdés

Budapesten lehet belefér ez vagy akár több is meg drágább az élet is ott, de faluhelyen még is, hogy adjon már ennyi pénzt egy falusi vállalkozó az embereinek? Egyszerűen nem lehet már ezt kigazdálkodni..


Miért kell ezt országosan egységesen csinálni, hogy lehet egy kis falut összehasonlítani a fővárossal??


2023. jan. 27. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:

#9


Én is így gondolom, mindenki annyit fizessen amennyit tud, és ha az emberének az megfelelő akkor hol a probléma?? Ha többet akar úgy is elmegy Budapestre

2023. jan. 27. 10:55
 12/72 A kérdező kommentje:

#10


Nyilván jobb nekem mivel én felépítettem ezt több tíz év alatt és rengeteget dolgoztam érte! Meg lehet próbálni

2023. jan. 27. 10:56
 13/72 anonim ***** válasza:
100%

"felépítettem ezt több tíz év alatt"

vs

"Vannak gépeim is százmilliós értékben!! Tudod ezekre is fizetni kell a hitelt (...)"


Először is, nem te építetted fel, hanem a bank. És most nyekeregsz, hogy vissza kell fizetni a banknak a kölcsönt, amit felvettél, közben meg a rohadt munkások is emberhez méltóan akarnak élni a fizetésükből.


Figyelj, van egy ötletem. Csináld azt, hogy minden pénzedet, ami marad, fizesd be a hitelbe, csak annyit hagyj magadnak, ami a minimálbérnél is kevesebb. Te ennyit adnál a munkásaidnak, tehát akkor ennyiből simán meg lehet élni. Ugye? Meglátod, sittysutty ki lesz a hitel fizetve, aztán meg jöhet a jóvilág.

2023. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:

#13


Látszik, hogy sose vállalkoztál még figyelj csak, a legnagyobb cégeknek is vannak hiteljeik beruházásokra.


És szerinted ha nem építettem fel semmit akkor miből lenne egy 2017-es Audi A6-om és egy 2020-as 5-ös BMW-m?


Ja, hogy erre már irigy az ember, csak éppen én régen 16 órákat dolgoztam azért, hogy eljussak ide és most leakarnak rabolni azzal, hogy nem én döntöm el, hogy mennyit fizetek az embereknek akik nekem dolgoznak! Ez rosszabb mint a kommunizmus , beleszólnak az én mükődősémbe

2023. jan. 27. 11:09
 15/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező alkalmazottat felvenni. Én teljesmértékben biztos vagyok abban, hogy a családtagjaid biztosan szívesen segítenek neked kevesebb pénzért is, csak segítséget kell kérned tőlük. Ők biztosan megértőek lesznek veled.
2023. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
97%
Troll ne etessétek.
2023. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

#15


Csak nem értem ha van egy emberem aki 100 ezer forintért és egyéb juttatásokért is nálam van akkor miért kötelez engem az állam arra, hogy mennyit fizessek?


Budapesten kötelezni kell tényleg, mert ott drága az élet, de egy kis faluban mit szól bele?

2023. jan. 27. 11:23
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
Te az a nyomorek vagy aki idorol idore azert panaszkodik hogy miert kell az ujaknak min bert adni, hisz ujkent semmit nem tudnak..?
2023. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ilyen autókat tudtál megvenni és valóban azon rinyálsz, hogy minek van minimálbér, akkor rakjon seggbe téged az összes állatod, vagy ülj bele az ekébe, de tövig. Ha van pénz ezekre, akkor nyilván nem okozna gondot kifizetni a minimálbért sem.
2023. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
100%

17: Azért kötelez az állam, hogy kevésbé lehessen kihasználni a jószándékú embereket, mert ha belegondolsz, minimálbérből neked se jött volna össze a 2017-es Audi A6 és a 2020-as 5-ös BMW.


Hogyha ilyen új, drága autókra telik, a dolgozóktól miért sajnálod legalább a minimálbért?

2023. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!