Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában élek egy kisebb...

Angliában élek egy kisebb városkában, mondana valaki egy Biztos munkát egy másik városban, vagy országban? Tapasztaltaktól kérnék tanácsokat, segitséget .

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 16:48 vagyok még mindig..

Vannak eladói állások is..de oda nyelvtudás kell

2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szokott lenni raktári meló is,de én sosem néezem..tudod a nyelv miatt :):)
2011. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

STAFFLINE nevü ügynökséget próbáljátok meg esetleg, egy a bibi, hogy Londonban van, a Tesco raktárakban keresnek embereket. barki jelentkezhet, nem szuksegesek a munkabaallashoz az angliai papirok, akar most johetsz ki eloszor otthonrol... de, ha mar rendelkezik valaki National Insurance Number-rel, bankszamlaval, Home Office regisztracioval, akkor ezeknek az adatait is hozza be.


egnap este beszeltem az egyik magyar sraccal, aki a Staffline-nak dolgozik, es nemreg kezdett naluk, azaz aki most fog kezdeni, ugyanannyit fog keresni mint o. Megtudtam, hogy van par het probaido, ami alatt el kell erni a megkovetelt napi 100%-os teljesitmenyt.

Ez alapjan a fizetesek a kovetkezokeppen alakulnak:


Probaido alatt:


Nappalos muszak: 6.5 font / ora

Ejszakas muszak: 7.5 font / ora


Probaido utan:


Hetfotol - Pentekig: 7.95 font / ora

Szombat: 8.70 font / ora

Vasarnap: 9.55 font/ ora


Tuloradijat nem fizetnek. Extra oranak szamoljak el aszerint, hogy milyen muszakban tulorazol.


Ezen felul pedig 90%-os teljesitmeny felett bonuszt fizetnek 130%-ig. 130%-os napi atlag, vagy a feletti teljesitmenynel extra 2.5 fontot fizetnek orankent.

2011. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ennyire nem megy az angol? annyira azert nem lehet vészes,miota vagy kinn? én fél év alatt annyit megtanultam....mondjuk én is legelső melom itt takaritás volt irodákban , mindent megcsináltam amit kellett,letoroltem a port az asztalokrol es vagy ket oran keresztul porszivoztam egyfolytaban ,mégis ugy találták nem elegendő az angolom ahhoz,hogy "kezembe vegyem a porszivót" O_o """ na hát ez azert kicsit övönaluli volt XD NA ,gONoldotam ennyit angliárol végem ,itt fogok meghalni Xd de érdekes modon rá egy hétre már lett melom ,ahol elegendőnek találták az angolomat és sokkal jobb melo mint takaritani.
2011. jún. 27. 17:00
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 16:56

köszönöm én is az infót..Ide elég a a kevés angol tudás is?Mert akkor a kérdezővel együtt akár meg is próbálhatnánk..Hátha így nagyobb esélyünk lesz :)

2011. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
16:56 esetleg nem tudnál telefonszámost adni vagy a magyar srácra vagy erre a Staffline-ra ?? nagyon jó lenne.megprobálom neten megnézni ,de ha esetleg tudsz vmi közvetlent,légyszi .
2011. jún. 27. 17:05
 17/19 anonim ***** válasza:

Nálam az a gond,hogy érteni értem őet,és tudom,hogy mit akarnak mondani,csak nem tudok kommunikálni..Egyszerűen megkukulok,és annak is örülök ha pár szavas mondatot kinyögök..Pedig tudom,hogy mit mondjak csak éppen nem merek beszélni..

Én lassan 4 éve vagyok kint..de semmit nem ér,ha nem érintkezem angolokkal.A boltokban nincs gondom.Ott helyt tudok állni,tudok kérdezni,vagy értem mint mondanak.A piacokon sincs gondom,tudok ha kell alkudni is..:) Könnyű kérdéseknél sincs gondom,mert könnyű válaszokat tudok adni..de ez kevés..

Jelenleg én is irodában dolgozom,de velem nagyon elégedettek( lassan 4 éve vagyok itt) De ez csak part time..és néha valami mást is csinálnék..Jelentkeztem háziasszonynak is,aki lakásokhoz járna takarítani..Ki is jött a hölgy,de amikor a párom elmondta neki,hogy érteni mindent megértek,ha leírják az utasításokat azt el tudom végezni,csak a beszélgetés döcögős.A nő szerint ez már nem jó,és sajnálja..Volt olyan ügynökség aki azt mondta azért nem alkalmazz,mert mi van ha tűzriadó van,akkor velem mi lesz? Na akkor meg tudtam mondani úgy hogy meg is értették,hogy ha csak félig vagyok süket a riasztót akkor is simán meghallom ahogy a többiek is.Az "alarm" és az "Exit" szavakat mi is használjuk pedig magyarok vagyunk..Majd ott hagytam őket..Az a gond,hogy sok helyen kevés az alaptudás is..és sok helyen kevés az hogy "nyuszi" az ember..Én alapjáratban vagyis magyarul sem szeretek beszélgetni idegenekkel..Angolul még kevésbé..

2011. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nyelvtudas: nos, a STAFFLINE alapbol elvarja, hogy alapszintu angol nyelvtudassal rendelkezz, hogy az utasitasokat megerts, mivel az interju, es a trening is angol nyelven fog tortenni. Ezzel ellentetben tudok olyan lengyel sracrol, aki nemregiben kezdett naluk, es meg a szamokkal is meggyulik a baja...


A raktar cime:


TESCO DISTRIBUTION CENTRE

DOLPHIN PARK

DOLPHIN WAY

PURFLEET

ESSEX

RM19 1ND


Purfleet-be kozvetlen vonat indul London-bol a Fenchurch Street-i vasutallomasrol (A TOWER mellol)


Telefonszám: 0871 226 3767

2011. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szepen köszi .Holnap azonnal felhivjuk azt a szamot.Ha esetleg vki más is felhivná, az irjon ide mi volt és,hogy megy e és mikor? :)
2011. jún. 27. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!