Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/190 anonim ***** válasza:
31%
Varga Sándor, melyik cégben vagy?
2012. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/190 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen a Forevernél. Nem is keresett meg vele előtte senki, más cégtől sem, én választottam annak ellenére, hogy volt munkám, vállalkozásom időm viszont nem sok.
2012. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/190 anonim ***** válasza:
61%

Te legalább fölvállalod. Van akinek még ez is nehezére esik. Nem is értem miért...


Egyébként, ettől függetlenül az FLP ugyanúgy tarhálós. Csak véletlenszerűen megnéztem az első készítményt, amit az oldal, gondolom véletlenszerűen kidobott. Forever NutraQ10 névre hallgat, és mondanom sem kell pocsék ár/érték aránnyal bír. Meg kell hagyni, hogy a 30 mg Q10 egész emberes mennyiség, de ilyen áron? A sima béres egészségtárból jobban jön ki az ember, pedig az sem épp a túlmért mennyiségeiről híres. A folsav még egész emberes, de a többi hatóanyag csak mutiba jó. És érdekes módon, ez is tartalmaz Kurkuma gyökeret. Az MLM már csak ilyen, sok benne a gyökér.

2012. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/190 anonim ***** válasza:
70%

Köszi az elismerést, én nem is bújkálok, sőt büszkén felvállalom, hogy volna egyéb jövedelmem, de nem tehetem meg az ismerőseimmel, hogy ne segítsek Nekik ha tudok, és ha szeretnék is.


Itt a hangsúly: "Ha Te is akarod". Lui írt is erre egy nagyon szép dalt.

2012. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/190 anonim ***** válasza:
93%
Te ember azt vágod hogy a szintetikus között meg a természetes között van némi különbség ??? amúgy te nagyon utálhatod magadat ha te az egészségedet pénzben méred...
2012. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/190 anonim ***** válasza:
82%
És sajnos megint itt van egy törvényi szabályozási probléma. Elég benyújtani a listát mi van egy termékben, de nem vizsgálja meg senki. Ha megvizsgálják, és gond van akkor 30 nap van rá, hogy a polcokról leszedjék. Sok terméket bevizsgáltak már a munkatársaink. Csalódottság soha nem volt. De a tévében agyonreklámozott termékeknél... na az siralmas ami ott van.
2012. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/190 anonim ***** válasza:
75%

Igen, az flp-s termékekben legalább bevallottan kevés hatóanyag van. Úgy tényleg nincs mibe belekötni. És a sok maszlag, hogy "ezszázszázalékbantermészetes", meg "semmiadalékanyagotnemtartalmaz", de a kedvencem, hogy "deazokasilányvitaminoknemisszívódnakfelbezzegez!". És megy a sok hiszékeny ember, és veszi. Az egyik munkatársam rákérdezett, hogy mit szedek, és hogy mennyire jók, így volt alkalmunk beszélni ezekről. Én szándékosan kerülném ezt a témát, pláne velük, akikről tudom, hogy az flp-nél vásárolnak. Hiába mutattam neki olyan bogyókat, amik AD1 olcsóbbak, AD2 érdemi mennyiségű hatóanyagot tartalmaznak, nem tudott rá mit mondani, nem értette. Két hatóanyag-táblázat, egymásmellé teszed, összenézed. Mit nem lehet ezen érteni? Már majdnem kiabáltam vele, annyira értetlen volt. Azóta is az flp-st veszi, és adja a gyerekeinek.


És igen, az egészség igencsak pénzben mérhető. Feneketlen kút, szinte nincs az a pénz, amit az egészségünkre el ne tudnánk költeni. Ebből kifolyólag az sem mindegy, hogy miért mennyit fizetünk. Pláne ilyen agyonajnározott bóvliért fizetni kisebb vagyont. De egyébként ez az ipar pont erre játszik. És sokan vannak, akik sosem gondolják ezeket a dolgokat végig.

2012. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/190 anonim ***** válasza:
88%
Neem tudom mit néztél te de a foreveresben van 80mg Q10 míg a béresesben van csupán 30 mg Q10 + ebben még kevesebb a más vitamin is nem úgy mint a foreverében tehát így mégis csak jobban megéri ....
2012. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/190 anonim ***** válasza:
86%
Ez is törvényi szabályozás a NutraQ10 kicsit más összetevővel 30mg Q10et tartalmaz. A Cardio Health 80mg-ot tartalmaz. Az EU nem enged max 30at majd. A cég ezzel segíti az európai forgalmazókat, hogy ne maradjanak Q10 nélkül. Most mindkettő kapható.
2012. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/190 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ezt néztem. És mint írtam, ez véletlenszerű választás volt. Most viszont rákerestem a q10-re a forevernél, és valóban


[link]


ez a termék valóban jobb. "És most jön az én hülye agyam."


Mindkét termék 30 darabos kiszerelésben kapható. Az oldalon mindkettő 8.268 Forintba kerül. Az egyikben lényegesen magasabbak a hatóanyag tartalmak. Most magyarázzam tovább, hogy mi ezzel a problémám?

2012. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!