Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/190 anonim ***** válasza:
75%
"amúgy amíg nem kérdezed meg a véleményét ismerőseidnek addig nem tudhatod.:))" Mintha nem kommunikálnék az ismerőseimmel.. :D A korosztályomból szinte mindenkinek volt valami dolga az FLP-vel és nem tartották túl opcionálisnak a témát. Én például odáig jutottam a dologgal, hogy a szerződés a kezemben volt, hazavittem, átolvastam, az volt benne, hogy NEM KELL BEFEKTETNI SEMENNYI PÉNZT; na, erre én azt mondtam, hogy bánja f@szom, akkor nem veszíthetek semmit... Aztán amikor aláírtam volna a szerződést, megkérdeztem, hogy kell-e valamit vásárolni, stb., mert a szerződésben az áll, hogy NEM KELL BEFEKTETNI SEMENNYI PÉNZT, erre ő azt mondta, hogy nem kell befektetni, de vásárolni kell 18€-ért cuccot és így el tudok indulni... Na, de álljunk meg; az volt a szerződésbe beleírva, hogy NEM KELL BEFEKTETNI SEMENNYI PÉNZT, erre ő azt mondta, hogy ez igaz, de kell vásárolni ahhoz, hogy el tudjak indulni... DEHÁT AZ BEFEKTETÉS, NEM?! Erre ő azt mondta, hogy nem, az nem befektetés... Na, ekkor felálltam, illedelmesen elköszöntem, és elmentem. Nekem ez a tapasztalatom, de jobb is, én nem tudtam volna komolyabban foglalkozni ezzel. Egyébként OK, akinek van olyan ismerettségi köre, annak ez is egy lehetőség, de vannak ennél szerintem jobb lehetőségek is, amikben mondjuk van hivatás is, igaz, ahhoz kell szakmát szerezni és az elején sokat kell melózni és korán el kell kezdeni építeni a kapcsolatokat, de szerintem ez nem olyan nagy áldozat.
2012. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/190 anonim ***** válasza:
67%
Hát az durva egy átlagos embernek 400 név van a fejeben és te mind véleményét tudod :D
2012. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/190 anonim ***** válasza:
70%
Figy, vannak azok az ismerőseim, akikkel szóba állok, nos velük azért beszélgetek, és ez is sokszor téma volt... És ha odafigyelsz, amit mondanak, akkor megjegyzed, nem olyan nehéz, hidd el :) Amelyikkel meg nem állok szóba, azzal nem véletlenül :DD
2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/190 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként 400 ismerős, nem túl sok az? :D
2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/190 anonim ***** válasza:
100%
Aaz esetek 99%-ban a rokonok és a közeli ismerősökkel nem lehet üzletet építeni nem tudom miért van ez így de nagyon nem zavar nem is haragszom rájuk fel lettem ere készítve el kell nekik is mondani de ha nem akarnak maradjanak barátok... hideg piacból célszerű. épitkezni
2012. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/190 anonim ***** válasza:
100%
Probáld ki írj névlistát :D
2012. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/190 anonim ***** válasza:
58%
Igen, az elején én is erre gondoltam, amikor belefogtam volna, deeee... Rájöttem, hogy azokkal az emberekkel nem véletlenül nem beszélek :D Egyébként ha ráfeküdnék, biztos tudnék tárgyalni 1-2 idegennel, de ebben a gazdasági helyzetben nem hinném, hogy nagy vevőkört tudna most akárki szerezni. Az a baj ezzel, hogy bizonytalan a jövedelem itt, szóval lehet ezzel nagyot is bukni, ami manapság nagyon nem szerencsés. Még 2-3 évvel ezelőtt azt mondom, hogy OK, még talán belefér, de most nem éri meg rizikózni, egyébként meg én biztosan nem csinálnám hosszútávon, mivel én is köztisztviselő/hivatásos szeretnék lenni, és ugye akkor már tv.-be ütközne a téma.
2012. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/190 anonim ***** válasza:
74%
Tiszta sor kövesd az álmaidat ez a helyes !!.:D am tudsz róla hogy európában elsők közt vagyunk a foreverben?.:D meglepő nem? pedig válságos időket élünk dee mi csam úgy szárnyalunk felfele !! Végre valami amiben jók a magyarok ez már rég volt
2012. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/190 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ezt már hallottam... 2 évvel ezelőtt :D
2012. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/190 anonim ***** válasza:
68%
Azóta is csak törünk felfele :))
2012. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!