Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
 181/190 anonim ***** válasza:
38%
Most megnéztem pl a diétás turmixnak nevezett dolgot is 18 000/kg áron, amikor az összetétele alapján egy igen csak a béka seggét súrolja, de össze lehet hasonlítani egy bármilyen hasonló termékkel a piacon, amúgy a legjobból is 13 000 Ft/2,3 kg, amiben nem 18 hanem 2 gramm cukor van, és 8 gramm BCAA...
2013. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/190 anonim válasza:
9%

Én sem hittem benne, még bele nem fogtam.

És annak nem megy ez a "munka", aki átlagos.

Az átlagos embernek a szalagmunka való, havi 70ezerért, és magának köszönheti.

2013. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/190 anonim ***** válasza:
0%
Jó, akkor most ezt fogod kiemelgetni? Király.
2013. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/190 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is olyan, mint az MLM hálózatok legtöbbje. Jól és rosszul is lehet csinálni. Van ismerősöm, aki fanatikusan hisz benne, jól is megy neki, olyan is van, aki csinálta, de abbahagyta, olyan is, aki el sem kezdte, mert nem látott benne fantáziát. Kapcsolati kör nélkül biztos nem érdemes belefogni és csak akkor szabad csinálni, ha hiszel a termékben. Hinni meg csak úgy lehet, ha van róla személyes és nyilván pozitív tapasztalatod.
2013. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/190 anonim ***** válasza:
180 válasz???? Hát B+..234 ezer ilyen kérdés van itt, szemezgess!! Itt meg van legalább 180 b@rom!!
2013. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/190 anonim válasza:

Én is ezzel foglalkozom,használom már rég a termékeket! Emiatt léptem be,azzal foglalkozom,amit szeretek. A munkám a hobbim is egyben,de szórakozás is (bulik,utazás,stb ;) )

Nálam beléphetsz!:)

kovacsbalazsijutka@gmail.com ,Facebookon Judit Jutti , instán jutka.kovacs

2016. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/190 Badattitude ***** válasza:
53%

Itt a lényeg, gyerekek ! :D Az utolsó csak nyomatja az ócska, közhelyes MLM vakert...:D Nekem van összehasonlítási alapom. Kipróbáltam pár állatmód túlárazott katyvaszukat. Régi trükk : árazd túl az egyébként hétköznapit, és máris hihető lesz a ráfogott hatás. Kukában landolt húszon ezres cucc, amit meg KELL venned, mert van belépő..Miért ? Mit képzeltél ? :D Ez MLM ! Kikötöttem, hogy ha forgalmaznék is, kipróbálnék pár dolgot, a hitelesség kedvéért.. Na, volt ám hörgés, hogy mit képzelek én, egy üzletember nem tesztel, hanem nyomatja...:D Értitek, ugye ? A nincs belépő azt jelenti, hogy vegyél közel 30 000-ért cuccot...Aztán jönnek az üres lózungok tartalom nélkül. Beszélt már valaki közgazdásszal ? Az 5 mondatban megszabja, miben vállalkozz, és hogyan. Ha áldozol az ügy oltárán, fizetsz neki, mint szakembernek,hogy segítsen, akkor többet tettél magadért, mintha azt hallgatnád szintén pénzért, hogy higybennehigybennehigybenne....Amway, teleshop, FLV, Nutritököm, és a többi : egy kaptafás lehúzó gépezet. Nekem egyszer azt mondta az FLV-s cimbi, hogy mit vagyok úgy oda, a Microsoftnak sincsenek boltjai, az FLV-nek sem kell..Ja..Egy piaci csúcsrészvényest is szembe állítanak Neked a valósággal, csak vegyél, vegyél, vegyél FLV cuccokat. " Én is ezzel foglalkozom,használom már rég a termékeket!" Ez egy Amwaytől megörökölt unalmas, sablon szöveg.Használod a , mert drágán megvetted, hogy meglegyen a legalább 4 CC-d...:D Kidobni meg nincs ingerenciád az ára miatt. Mennyi egy gyökér fogrém ? :D Ugye ? :D És mitől különb a fogász álltal javasoltól, ami olcsóbb is..Én dohányzom és kávézom. A patikában vásárolt intézi, hogy ez ne látszódjon a fogaimon. A méregdrága FLV-s pedig nem. Egy Kolinos szintű alap fogpaszta.

" Emiatt léptem be,azzal foglalkozom,amit szeretek. " Igen..Azért foglalkozol ezzel, mert nem kevés pénzt toltál már bele. A beugró..A telefonszámlák..A kamu meetingek, amik csak az emberek basztatásáról szólnak egy kávézóban, étteremben..Mert a látszat az kell.

" A munkám a hobbim is egyben,de szórakozás is (bulik,utazás,stb ;) ) " Mi ebben a hobby ? Emberek beszervezése felsőbb utasításra ? Olyan dolgok mantrázása, amihez közöd nincs ? Talán gyógyszerész vagy ? Élelmiszer mérnök ? Orvos ? Mindemellett közgazdász is ? :D Egy naiv liba...Bulik, utazás, stb ?????? Azokra a szekta szintű, szekta módszereket alkalmazó " okató kurzusokra " gondolsz, amikre átlag fél havi átlag fizetés a beugró ? Ahol órákig beszélnek a nagy semmikről, kitalált sikertörténetekről, mindezt ripacskodó modorossággal ? :D Miközben a " menedzsered " azt mondta még a belépéskor, hogy elemi érdeke, hogy segítsen Neked, és fog is,mert nála van a tuti ? :D Ezzel is lehúznak. Ba..ki..Mekkora klisé ! :D

" Nálam beléphetsz!:) " Ez mindent elárul, ugyanis akiktől valóban remélhetsz is valamit, azok nem beléptetnek egy rendszerbe, hanem elfogadnak üzlettársként. :) És a pénz..Erről senki nem beszél. :) Pénzt, ha lesz olyanod, akkor azt vállalkozóira utalnak. Nincs cash össze-vissza. Hová gondolsz ? Máskülönben csak levásárolhatod a pontjaidat. Ha lesznek olyanok...Menj és inkább építs fel egy kis, közép, vagy nagy vállalkozást. Hajíts magad mellé szakembert, és megérted miről beszélek : a valóságról.Nem akadt még menő FLV droid, aki nem akadt volna fent nálam. A kérdéseimen. A megtapasztalásokból fakadó fenntartások nem lelki gyengeségek, hanem a lelki immunrendszer szerves része..De menjen csak bárki FLV droidnak..:D

2017. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/190 anonim válasza:
Sziasztok. Nem olvastam végig egy oldal választ sem, de kérdezni szeretnék. Most szeretnének ebbe meghívni és én is benne lennék, de azt mondja a hölgy, hogy a regisztrációnál amit csak ő tud megcsinálni már le kell adni a rendelést kb 60 euró értékben. Ez igaz? Be se léphetek az oldalra szétnézni, nézelődni, hogy mik vannak? Egyből fizessek több tíz ezreket, úgy hogy nem is ismerem őket? Válaszokra vissza fogok nézni. Köszi szépen!
2018. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/190 anonim ***** válasza:
0%
Hová nem enged belépni? Az flp oldalait bárki bármikor regisztráció nélkül is meg tudja nézni. Én magam regisztráltam be. Megy a nyafogás, hogy drága a termék, hát van ára, viszont ezekkel a termékekkel pénzt kereshetsz. A száz forintosban vásárolt áruval, te tudsz pénzt keresni? A tulaj esetleg. :) Ha networkinget meg szeretnéd ismerni én személy szerint az FLPt javaslom. :) De, válaszd azt, ahol úgy érzed oda tartozol. :)
2018. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/190 Badattitude ***** válasza:
Erről beszélek...: " Megy a nyafogás, hogy drága a termék, hát van ára, viszont ezekkel a termékekkel pénzt kereshetsz." És ez a lényeg ! Kussoljon mindenki, vedd meg azonnal, különben lúzer vagy, és nem leszel betyárkörte fokozatú mega milliárdos ! Ne finnyáskodj ! És az 1990-ben is már unalmas kifogáskezelés : be mehetsz a 100 Forintos boltba, de abból nem profitálsz, csak a tulaj. Akkor nem egyszerűbb, ha a kérdező rittyent egy 100 Forintos boltot, ahová bemennek az emberek, nem pedig nyafogó emberek 100-ait ezreit kelljen kapacitálnia, hogy vegyenek már valamit ? :D
2018. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!