Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Vagy ez is csak hülyítés? Mi a tapasztalatotok az MLM-mel kapcsolatban? Főleg olyanok válaszát várnám, akiknek saját tapasztalatuk van a témában.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/190 anonim ***** válasza:
88%
Ráadásul az FLP-nél ilyen arrogáns, pökhendi, senkiházi kollégáid lennének, mint az itt válaszoló FLP munkás... Ilyen emberekkel akarsz dolgozni? Ha van benned némi jó érzés, elfelejted ezt az egész céget.
2012. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/190 A kérdező kommentje:
Igen, már rájöttem, hogy ámítás az egész, már nem is foglalkozom vele.
2012. jan. 15. 15:58
 23/190 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon helyes, legyen egy normális, emberi, becsületes szakmád, jobban jársz azzal :) Ja, és ha már a pökhendi, arrogáns kis FLP pitbull megemlítette, hogy "Azt tudtad, hogy a világ legerősebb antibiotikuma a méhpempő?? Na és azt, hogy egy méhkaptár sterilebb, mint egy orvosi műtő?! A propolisznak elsősorban a méhkaptárban betöltött szerepe a fertőtlenítés. A tisztaság megőrzése mellett óriási szükség van a propolisz csíraölő képességére. Legáltalánosabb alkalmazási területei: gyomorhurut, bélhurut, epehólyag, epeutak, valamint húgyuti fertőzések. Gyorsan felszívódik, könnyen bejut a szövetekbe. Nagyon jó lázcsillapító, megfázás ellen is tökéletes és nem teszi tönkre a bélflórát! Csak egy kis kitérő.... ha már lassan itt a tél és a megfázás időszaka.... Aloe Bee Propolis! ;) Csak ezt vedd meg semmi mást, ha már a halálodon leszel és folyik a taknyod nyálad és 40 fokos lázzal fetrengesz az ágyban, nem nagy összeg 60 db-os kiszerelés, majd meglátod, hogy nem zsákba macska, amit én itt bizonygatni akarok neked!"


1. Jobban jársz, ha egy méhésztől vásárolsz, ha nagyon akarsz méhpempőt.

2. Megfázásra a jó minőségű pálinkánál nincs jobb :)

3. Az eddig ismert legerősebb antibiotikum az ezüst kolloid, de már a kenguru egyik fajtájának az anyatejében találtak olyan hatóanyagot, amely 100X erősebb az antibiotikumnál, mostanság kezdték vizsgálni.

2012. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/190 anonim ***** válasza:
21%

rengeteg elismerést begyüjtött az FLP mint az üzlet terén mint a termékek terén szóval nem is értem miért szidják ennyien vagyis de értem azért mert félnek az emberek változtatni az életükön gyávák ami végeredményben érthető is ... pedig csak azt kellene mérlegelni, hogy menyi pénzt lehet keresni egy hagyományos munkahelyen és menyit egy mlm-es üzlettel

Egyébként gondoljatok bele ha mindenki valami mlm-ben dolgozna akkor mi lenne a világ gazdaságával, teljesen tönkre menne.. aki akar az tud aki meg nem az meg maradjon a mókuskerékben békén kell hagyni azt jól van ha kitartó vagy akkor nincsen lehetetlen :))

2012. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/190 anonim ***** válasza:
87%
Előző; ti tényleg csak azt hiszitek, hogy csak ti vagytok A MEGOLDÁS? Persze, aki nem az FLP-hez megy, az egy hülye... Tipikus MLM-s felfogás.
2012. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/190 anonim ***** válasza:
67%
Én egyeltalán nem mondtam, hogy aki nem ide jön az hülye vannak más jó mlm-ek is de ha megnézed a kérdést akkor láthatod, hogy az flp-ről szól a kérdés
2012. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/190 anonim ***** válasza:
88%
Jó, értelek... Szóval aki nem mlm-s munkát vállal az hülye, ugye? Más munkával, ami szakképzettséget igényel, nem érdemes foglalkozni... Ejnye. Én nem azt mondom, hogy szar dolog az mlm, de ott is meg kell lennie az adott körülményeknek ahhoz, hogy egyáltalán keress pénzt, mert pl. azt nem említik, hogy akkor ajánlatos ehhez hozzáfogni, ha van olyan ismerősöd, akinek van pénze és nincs benne az mlm iparban, ilyen ismerősök nélkül nem tudsz kezdeni semmit, főleg ebben a gazdasági helyzetben. Régen, akik ezt elkezdték, azok jól jártak, de manapság már nem igazán jó ebben gondolkodni.
2012. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/190 anonim ***** válasza:
68%

Azt sem mondtam hogy az hülye aki nem dolgozik mlm-ben mivel más szakmákhoz is sokat kell tanulni csak ha azt nézed, hogy dolgozol itt pl 10 évet normálisan akkor abban a 10 évedben folyamatosan növekedik a jövedelmed míg egy átlagos munkahelyen nincs rá sok esély...

tegyük fel neked csak szegényebb ismerőseid vannak amit te ügye 100%-osan nem tudsz megálapitani mert gondolom te sem látsz bele más zsebébe de ha mégis képzeld el hogy a ,,szegény“ ismerőseid közül találsz valakit akinek tetszik az üzlet és meglepő módon tele van ,,pénzes“ ismerősökkel akik után te is meg fogod kapni a jutalékodat nem lenne nagyszerű?!

2012. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/190 anonim ***** válasza:
96%
Az én környezetemben mindenki spórol... Még az is, akinek eddig jól ment :D Jó, vannak pénzes ismerőseim, de azok nem léphetnek be egy ilyen cégbe sem, mivel ezek az ismerősök nagyrészt pénzügyőrök, rendőrségi belsőellenőrök, kommandós, stb. Azért mondjuk állami szférában (ha nem közalkalmazotti státuszban dolgozol), ha jó szakképesítésed van és persze jó kapcsolataid vannak (ami ugye mindenhova kell), akkor biztosan nőni fog a jövedelmed évről-évre, hivatásosként 3-4 évente ugrik nagyobbat a fizetés. Persze nem milliókat keresel (bár vannak beosztások, ahol fix milliót lehet keresni), de ha jól csinálod, akkor nem lesznek anyagi problémáid.
2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/190 anonim ***** válasza:
28%
Ez biztos így van de itt akkor is te döntheted el menyit fogsz keresni persze ahozz akkor úgy is kell hozzá álni de amit te mondasz ott a főnök dönti el és persz egy olyab munkában már késő gondolkozni ha pl egy 40 éves szakmunkás iskoláju emberke vagy de egy mlm-ben semmi nem számít a csapatunkban pl 3 honapja indult egy 67 éves bácsika és jól halad de van 18 éves is testvér vonalon van egy siket hölgy aki szintén jól keres szóval itt semmi nem számít csak legyen célod és kitartásod..... amúgy amíg nem kérdezed meg a véleményét ismerőseidnek addig nem tudhatod.:))
2012. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!