Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 éves korom óta egyedül élek, sőt, egyetem mellett dolgoztam is, eltartottam magam. Azóta is dolgozom, a gyerek mellett részmunkaidőben, és van rá egy fogadásom, hogy így is többet keresek, mint te.


A másik, hogy nem mindenki alkalmas fizikai munkára, ez eszedbe jutott már?

Ugyanis a munkanélküliség nem a pályakezdők és a fiatalok körében a legmagasabb, hanem a 40-60 év közötti korosztálynál. Kíváncsi lennék, 55 évesen hol fogsz találni olyan munkát amiből megélsz, nem mellesleg meg arra is van egy fogadásom, hogy feketén dolgozol - ergo nemhogy mihaszna vagy, hanem eltartatod magad azokkal akik valóban hasznos tagjai a gazdaságnak.


Majd 40 év múlva, amikor ezerrel rinyálsz, hogy 28 ezer forint nyugdíjat kapsz, és éhen akarsz halni (mert ugye 26 évesen az ember még túl egoista ahhoz, hogy belássa, egyszer, soká ő is meg fog öregedni - és ekkor nem ártana, ha tisztességes melót is fel tudna mutatni) akkor térjünk már vissza erre a kérdésre, oké?

2012. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
73%
ambörök, az a kérdező csak egy troll, tojjatok rá. szerintem elég nagy bünti neki a kis szánalmas élete. általában ezért szoktak itt ember arcoskodni, mert valami nagyon hiányzik neki.
2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
Bejelentett munkám van.
2012. jan. 5. 21:05
 54/87 anonim ***** válasza:
Na persze:D
2012. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:
Hát Te biztos jobban tudod. Ha feltűnt volna, manapság lóf@szt nem érsz a diplomával, és ha van némi agyad, akkor akár feljebb is juthatsz cégeknél, mindenféle végzettség nélkül...Na erre varrjál gombot nagyokos...
2012. jan. 5. 21:29
 56/87 anonim ***** válasza:
60%
Érzékeny pontra tapintottam? Hát igen, fáj az igazság:D:D:D
2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Az fáj, hogy ilyen hülyék írnak ide, mint Te is...
2012. jan. 5. 21:41
 58/87 anonim ***** válasza:
20%

Hmmm. Az tényleg vicces, amikor munka nélkül valaki a diplomájára hivatkozva nem fogad el egy alacsonyabb fizetést, mint amiről álmodozik. Az menthetetlen.


Persze mindenkinek van egy véleménye, de azért hadd számoljak be a tapasztalatomról: az emberek nagyobbik része lusta, mint a dög, csak fizetést szeretne, munkát azt nem. Ide sorolom a fent említett kategóriát is.


Aki meg dolgozni akar, annak valóban nem probléma, hogy munkát találjon. Érdemes lenne felismerni, hogy még ingyen is érdemes lehet elvállalni egy munkát, ugyanis abból is tanulhat valamit, amit a hasznára fordíthat. Persze tudom, bizonyos emberek szemében ez elképzelhetetlen. Nemhogy ingyen, de minimálbérért sem hajlandó dolgozni. Akkor üljön otthon, és hibáztasson másokat..


Kérdező, szerintem hagyd a fenébe, megkaptad a választ, amit vártál, remélem!

2012. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:

Látjátok kedves válaszolók, csak kiderült az igazság a kérdezőről!

Milyen ciki, hogy pont egy ilyen "hülyének, mint én" sikerült a leleplezés:D


Kérdező, ne durcáskodj, a nagy számok törvénye alapján várható volt, hogy ha sokan válaszolnak neked, akkor valaki az igazságra is rátapint - még ha csak olyan hülye is, mint én:)

2012. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 A kérdező kommentje:
Nem vágom mi bajod van...
2012. jan. 5. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!