Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
61%
Hát munkát lehet találni, fusizni, feketézni, "keccsölni" lehet. Azért írom, mert most én is ebben a cipőben járok. Másfél éve létszámleépítés miatt megszűnt az addig stabilnak tűnő munkahelyem, azóta voltam kertépítő és culáger is, de legalább ez van. Az megint egy másik kérdés, ha az ember úgy gondolja, hogy nem erre van predesztinálva :-).
2012. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim válasza:
86%

nem értek egyet azzal aki azt mondja könnyű munkát találni. én kilenc hónapja próbálok elhelyezkedni meghírdetett, végzettségeimnak megfelelő munkakörben,de sokszor még válaszra se méltatnak.

szóval ha könnyű,akkor a t.kérdésfeltevő adhatja is megfelelő díjazásért,körülmények között a számomra ideális munkát. köszike!!!!!!!

2012. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
0%

"szóval ha könnyű,akkor a t.kérdésfeltevő adhatja is megfelelő díjazásért,körülmények között a számomra ideális munkát. "


:D Kicsit el van valaki tévedve. Te szembe mész a piaccal. Úgy látszik, te akarod meghatározni, hogy milyen munkát, milyen körülmények között milyen díjazásért kínáljanak?


NEKED tényleg nem könnyű... Gondolom a legjobb az lenne, ha egyszerűen munka nélkül utalnák a milliókat havonta, ugye?!? Otthon ülni megfelelő munka lenne, ideális körülmények között. Ez azért is jó különösen, mert ilyen munkából akár hármat is elvállalhatsz! Az idődbe beleférne!

2012. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:

"nem értek egyet azzal aki azt mondja könnyű munkát találni. én kilenc hónapja próbálok elhelyezkedni meghírdetett, végzettségeimnak megfelelő munkakörben,de sokszor még válaszra se méltatnak."


Én is pont ugyanígy vagyok, és engem sem méltatnak válaszra. De amíg nem találok olyat, ami a végzettségemnek megfelelő, addig elvállalok mindeféle fizikai munkát feketén, mert élni is kell valamiből.

Nem látom pontosan a helyzetedet, úgyhogy nem akarom ezzel azt mondani, hogy nem akarsz dolgozni.

Én huszonéves férfiként legalább találtam olyan fizikai munkát, amiből lehet keresni egy kicsit.

Abban sok hozzászólással egyetértek, hogy még ilyen munka sem jut mindenkinek, függ az életkortól, egészségi állapottól, meg hogy az ország melyik részén él az illető. Mert van ahol még téglapakolás sincs jelen helyzetben.

Van némi igazság abban, amit a kérdés írója boncolgat, de az álláspontja nagyon lesarkított szerintem.

2012. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
Majd megnézlek hogy 50 évesen is fogod e bírni az építőipart.Akkor majd itt fogsz sírni hogy nem találsz munkát amit bírnál is csinálni.Mert felvenni azt nem fognak még a tescoba se.
2013. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Látom k...a sokat dolgozol kérdezőkém.Ennyire ráérsz itt irogatni,nincs munka?
2013. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim válasza:
Egyetértek.
2020. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!