Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 Antimod ***** válasza:
40%

"Érdekes hozzáállás."


Inkább a tiéd érdekes. Mert a gyerek fontosabb, mint a karrier, ami egyébként a gyerekért (is) van, és nem az élet fő célja normális esetben.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:

Szóval akkor az a normális, hogy valaki a semmibe pottyant négy gyereket, és semmit sem tud nekik nyújtani.

Világos, mint a nap.

2012. jan. 5. 14:58
 23/87 anonim ***** válasza:

Valóban könnyű munkát találni, a gond csak az, hogy nem olyat, amiből meg is lehet élni:S


És nemcsak helyfüggő, hanem emberfüggő is, mert hiába van autószerelő állás mindenhol, ha az álláskereső csavarhúzó két végét se tudja megkülönböztetni egymástól:)


Arról nem is beszélve, hogy ha találsz is munkát, de nem vagy alkalmas az elvégzésre, gyorsan leszel újra munkanélküli.

2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
100%

én 28 éves kisgyerekes nő vagyok.

férjemet ide köti az otthonunkhoz a munkája, tehát neki maradnia kell. Ő reggel 7kor indul és este 7-f8 között ér haza. a bölcsi fél6-ig van nyitva, tehát férjem nem tudja elhozni. nagyszülők vidéken élnek, a másik nagyszülők dolgoznak késő estig, tehát segítség nincs.

Nyilván maradok én, tehát nekem olyan munkát kell találnom, hogy odaérjek érte 5-fél6 között.

A fősulira jártam, de olyan végzettségem van onnan amiben képtelenség olyan állást találni ami 8 órás, vagy hajnalban kezdődik, hogy végezzek. van 2 szakmunkásom is, az egyik halott szakma lett, a másikban képtelenség elhelyezkedni, kihalásos...

a régi munkahelyem nemrég szűnt meg.

na most nem képtelenség állást találni, ez igaz, multikhoz simán felvesznek pénztárosnak. és 3 hét múlva kirúgnak mert a gyerek sajnos beteg, és otthon kell vele maradnom :(


na erre adj tanácsot, ilyenkor mit lehet csinálni? mert elhiszem, hogy velem van a baj, csak hát ezzel nem vagyok előrébb, férjem fizetése meg nem fedezi a kiadásainkat

2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 Antimod ***** válasza:
73%

"valaki a semmibe pottyant négy gyereket, és semmit sem tud nekik nyújtani"


Nem erről volt szó eddig, hanem arról, hogy ott laktak mindig is, és ha elvesztette a munkáját, hogy költözzön az ország másik végébe négy gyerekkel? A jelenlegi körülmények között a házat sem tudja eladni.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:

8 általánosom van. 16 éves korom óta dolgozom, mert rákényszerültem, ha nem akartam éhen dögleni. 10 éve dolgozom folyamatosan. Szóval én vagyok a legjobb példa arra, hogy aki dolgozni akar, az fog is, és nem azon rinyál, hogy jajj keveset fizetnek, hanem örül annak is, ami van, mert még mindig több, mint a semmi.


Ennyit erről. Nyavalyogni lehet, de sajnos azzal még senki nem lakott jól.

2012. jan. 5. 15:22
 27/87 anonim ***** válasza:
100%

hú, hát pont te vagy a legrosszabb példa. mert 8 általánosos építőipari munkásokat mindig keresnek, hisz ők h*gyért-sz*rért dolgoznak, de egy 2 diplomás embert nem vesznek fel téglát pakolni mert neki többet kéne fizetnie.


sejtettem, hogy IQ-bajnok vagy...

2012. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülye vagyok, de én eltartom magam és nem rinyálok. Ennyit erről...
2012. jan. 5. 15:51
 29/87 anonim ***** válasza:
100%
Most valami nagyon csúnyát akartam írni, de rájöttem kár a szavakat fecsérelni egy olyanra mint te. Annyira a legalja vagy, hogy már a sértés is túl jó lenne neked.
2012. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
19%
Drága! 26 éves kis csitri vagy. Ennyi idősen aki nem talál magának munkát, az tényleg megérdemli. Nem a huszonévesekkel van tele a munkaerőpiac, hanem az 50+osok nem kellenek sehova.
2012. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!