Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, de Te lehet, hogy csitri vagy.
2012. jan. 5. 16:27
 32/87 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! 8 osztályt végzettként még jó hogy minden lehetőséget megragadsz és dolgozol szarért-hugyért! De azért egy értelmiségi embernek hadd ne kelljen már téglákat hordani minimálbér alatti bérrel! Mert az egy dolog hogy neked az életben nem lesz jó fizetésed, mert nem tanultál, de én és még sok hozzám hasonló diplomás azért tanult, hogy jó fizetése legyen és ne fizikai munkásként kelljen gürcölnöm. Most még fiatal vagy, de kiváncsi leszek hogy 50-55 évesen is elvállalod e az ilyen nehéz fizikai melókat? Fogod-e bírni?
2012. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
Akkor verd a melled, hogy értelmiségi vagy, és dögölj éhen. Ennyi.
2012. jan. 5. 16:28
 34/87 anonim ***** válasza:
65%

"Akkor verd a melled, hogy értelmiségi vagy, és dögölj éhen. Ennyi."


Van munkám, nem erről van szó! És nem verem a mellem, csak tényeket közlöm!

2012. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
100%
Gyereked, családod van? Vagy csak egy önző egoista dög vagy, akinek jobb napja lesz attól hogy itt osztja az észt. Tudod nem mindenkinek csak magát kell eltartani, és nagyon sok egyéb körülményt is figyelembe kell venni. Ott lesz valaki problémás munkaerő, ha bejön a képbe egy második személy is (legyen az gyerek, esetleg beteg felnőtt családtag stb), aki miatt időnként nem tud bemenni dolgozni, önhibáján kívül. Addig nincs is okod rinyálni amíg csak magaddal kell foglakoznod. Amíg egyedül voltma én sem voltam pl táppénzen 1 napot sem 8 év alatt. Most hogy gyerekem van, muszáj, mert nem vihetem oviban, mikor fosik-hány 10 percenként, és bocs, ade a hozzád hasonló bunkók miatt nem paterolom be egyedül a kórházba. Nem munkát találni nehéz, hanem megtartani.
2012. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
67%
Ne is szaporodj inkább jó? Nyugodtan dolgozd ki a beled 50 éves korodra a hülyeséged miatt, jobb lesz mindenkinek.
2012. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:
Nekem is ülnöm kéne, és várnom a csodát?
2012. jan. 5. 16:36
 38/87 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad ki a soraimból?
2012. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
100%

Hm, csak kiderült az az IQ valóban.

Amúgy szerintem a kérdező így akarja magát áltatni, hogy ő igenis tökéletes és nem bánta meg, h nem végezte el a sulit. Mondjuk okés, előfordulnak esetek amikor valaki nem érettségizik le önhibáján kívül, bár ez többnyire nem a huszonéves korosztály.


Barátnőm anyja se érettségizett le (45< éves), mert dolgozniuk kellett, de az más idő volt akkoriban.


de van ismerősöm aki adósságokban úszik a "jól menő" cégével, és neki sincs érettségije, mert.. öö, hogy a szavait idézzem: "nem foglalkoztam hülyeségekkel"



Nos végül pedig, van akinek összejön iskolázatlanul is a meló, de mivel túl sok kérdezőhöz hasonló ember van, így a többségük hoppon marad. Ilyenkor azért nem szokás belerúgni azokba akik a rövidebbet húzták, mert lehet, hogy legközelebb amikor a tescoba jelentkezel takarítani, akkor majd képen röhög az aki "helyetted" felvételt nyert.

2012. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
100%
Munkát lehet hogy könnyű kapni, de JÓ MUNKÁT, már kevésbé! Az hogy te tanulatlan bunkóként mindent elvállalsz(írásaid és a stílusod alapján az vagy) az a te dolgod, de sokaknak, főleg a családosoknak nem lehet csak úgy ugrálni. Én jelenleg a megtakarításaimból élek, munkát keresek, a szakmámban szeretnék dolgozni, mert nem azért tanultam évekig és képeztem magam, hogy culáger-ként dolgozzak. Az embereknek jogosan lehetnek igényei arra, hogy mit vállal el és mit nem! A fizetések alacsonysága pedig a magadfajtának is köszönhető, mert mindent elvállalsz, ezért a munkáltató nem emel fizetést, mert ugye talál olyan hülyét aki el is vállalja.
2012. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!