Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:
Persze, lehetnek elvárásaid, csak amikor már nem lesz mit enned, akkor Te is máshogy fogod látni a dolgokat. Teli gyomorral könnyű.
2012. jan. 5. 16:43
 42/87 anonim ***** válasza:
100%

én menedzser voltam a babám előtt. férjemnek cége volt, havi 1M-t kerestünk, ezért is vállaltuk a babát.

most gyerek bölcsiben, férjemnek baromi jó végzettsége van, még munkát keres de közben alkalmi melókat vállal, én meg takarítani készülök elmenni, mert egyrészt kevés a választék fiatal, egy gyerekes, ráadásul kicsi gyerekes nőnek, másrészt amint beteg a gyerek rúgnak is ki.


de ezt te valóban nem tudhatod, nem voltál még diplomás, nem érezted azt, hogy becsődölt az ország és ezzel ellehetetlenül a megélhetésed, nem érezted, hogy hiába tanultál (én speciel 5 évet estin, munka mellett húztam le) nem tudod vele megteremteni az egzisztenciádat, nem érezted azt a rettegést, hogy jövőhéten miből veszel ételt a gyermekednek!

majd ha ezen túl vagy akkor sértegess másokat!

2012. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:
Na megint a rinyálás...Dolgozni kell, nem rinyálni.
2012. jan. 5. 16:57
 44/87 anonim ***** válasza:
Te mennyit keresel egy hónapban?
2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 A kérdező kommentje:
Épp eleget ahhoz, hogy 18 éves korom óta egyedül élek, és gondoskodom magamról, ahelyett, hogy nyavalyognék éjjel nappal.
2012. jan. 5. 17:02
 46/87 anonim ***** válasza:
68%
Van egy arcod, az biztos. :D
2012. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 A kérdező kommentje:
De legalább én nem vagyok mihaszna...
2012. jan. 5. 17:14
 48/87 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem azonnal nyiss egy fejvadász céget, mert ezzel a pozitív gondolkodással lehet sokaknak tudnál segíteni munkát találni!

2012. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:

A négy gyerekes vagyok.

Amikor gyereket vállaltam akkor nem ilyen világ volt.

Szereztem 2 diplomát. Dolgozom, van munkám. Van egy teljesen független vállalkozásunk is.

A nagyszülők csak a gyerekek vigyázásában segítenek, amíg dolgozunk.

De akkor is nehéz megélni, s nem könnyű jó munkát találni. Gyakorlatilag lehetetlen olyat, amivel jól lehet keresni.

2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
66%

Most olvastam végig a válaszaidat. Hát így már értem, így könnyen találsz munkát.

De én fél állásban is többet keresek ezek szerint mint Te. De amit én jó munkának tartanék diplomásként, 4 gyerek eltartásához az nem az a fizetés, amit Te kapsz.

Ilyen munkám, mint írtam nekem is van, s amúgy én nő vagyok.

2012. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!