Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én úgy gondolom, hogy Magyaror...

Én úgy gondolom, hogy Magyarországon nagyon könnyű munkát találni, csak sokan nem akarnak dolgozni, és kitalálták, hogy nincs munka. Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
100%

Oké.

Hagyjam itt a családi házamat, fizessek albérletet, rángassak 4 gyereket magammal.

Tényleg nagyon egyszerű!!!

Egy egyedül álló fiatalnak!

2012. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy százas, kedves kérdező.


Nyilván vannak ilyen emberek is, de nem ez az általános.

Mégis hova utazzon egy 57 éves férfi, szakmunkás bizonyítvánnyal (soha egy napot nem dolgozott a szakmájában), érettségivel, nyelvismeret nélkül, Pest megyéből, hogy kapjon munkát? Arról az apró dologról feledkezzünk meg, hogy esetleg van családja és lakhatása adott helyen?

2012. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 Antimod ***** válasza:
60%

"Oda kell utazni, ahol van munka. Ennyi."


Helikopterrel.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
100%
te csak itt provokálni akarod az embereket ezzel a kérdéssel.
2012. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
Szóval jobb éhen halni egy családi házban 4 gyerekkel, mint esetleg próbálkozni máshol. Értem.
2012. jan. 5. 14:14
 16/87 anonim ***** válasza:
100%

a költözködés ide-oda pont, hogy nem könnyű, ergó már magaddal mész szembe.


Pedagógus minden elismerésem, viszont félreértettétek, én a kérdezőtől kérdeztem, hogy mi a szakmája :)

2012. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
12%
Igaza van a kérdezőnek, van munka, de nem a 2 faiskolát végzetteknek. Nekem van mérnök diplomám, felsőfokú angolom, a németet most tanulom. A varázslat csak két szó: TANULNI KELL!
2012. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
100%

Gondold már végig! Hogy költözzünk el!

A ház költség, hitel is van rajta.

A szülők segítenek a gyerekekben.

Ha máshol albérletet fizetünk, akkor elfizetjük a fizetésünket!

2012. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen.. remek szociológiai tanulmány ez a kérdés, és a rá érkező válaszok.


Szerintem a kérdezőnek igaza van. Aki akar, annak könnyű munkát találnia.


Az ellentáborának meg (szintén) igaza van. Aki nem igazán akar, annak nagyon nehéz munkát találnia. Ha minden probléma, például a költözés, például a szaktudás, például a fizetés, például a munkaidő, nos, úgy valóban nagyon nehéz.


Akinek nincs munkája, az vagy lusta, vagy szerényebb szellemi képességekkel rendelkezik ahhoz, hogy találjon. Hogy hibáztatható-e bármelyikért? Fene tudja. Én nem hibáztatok senkit a saját helyzetéért, de csak mosolygok, amikor ő másokat hibáztat ezért. Ideje felnőni és felelősséget vállalni!

2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor mire vállalnak az emberek ennyi gyereket? Hogy a szülők tartsák el őket és az unokákat is? Érdekes hozzáállás.
2012. jan. 5. 14:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!