Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti kaptok év végén a munkahely...

Ti kaptok év végén a munkahelyeteken valami prémiumot/ajándékot/jutalmat/13. havi fizetést, vagy akármit? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy én nem kapok semmit? :(

2013. dec. 9. 13:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Mi december közepéig szoktunk dolgozni, utána január második hetéig leállás van. Az utolsó napon karácsonyi bulit tartunk, ilyenkor kapjuk meg az év végi ajándékot is. Nem tudom, idén mi lesz, tavaly mindenki kapott egy csokimikulást. Pénzt nem szoktak osztogatni.
2013. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Hú, viszont cserébe jó sokat tudtok pihenni!
2013. dec. 9. 14:13
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Van annak azért hátulütője is. A leállás is a szabadság terhére megy, nem plusz ajándék. Részemről szívesebben lennék inkább nyáron többet szabin.
2013. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló van, karácsony hetében már zárva vagyunk és újév második hetében nyitunk, nem a szabadság terhére megy s 60% fizetést kapunk, plusz a decemberi fizu még karácsony előtt megjön.

Szokott lenni céges vacsora is de oda minket nem hívnak meg.

2013. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a helyzettel...


Csak mert van ismerősöm, aki most kapott 100.000,- Ft ruhapénzt, majd nemsokára kapják a 13. havit... És eleve jóval több a fizetése, mint nekem, holott ugyanaz a végzettségünk, és ők "csak" napi 8 órát dolgoznak, míg én 12 órázom folyton.


Most nem azt mondom, hogy sajnálom tőle, inkább azt sajnálom, hogy nekem meg csak nyamvadt minimálbér van, és ilyenkor sincs semmi extra. Nagyon el vagyok keseredve. :(

2013. dec. 9. 14:34
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cégről van szó egyáltalán? Milyen munkakörről?
2013. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Ügyvédjelölt, egyéni ügyvédnél.

Csak én vagyok meg a főnököm, ezért nincs előttem "precedens".

Akit példának hoztam, államigazgatásban dolgozik.

2013. dec. 9. 16:20
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
Lófütty, ezt kapom például. Szakirányú diploma, irodai munka. Szóval ne keseredj el kérdező :)
2013. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

A közigazgatás más tészta, mint a versenyszféra. A párom az utóbbiban dolgozik, és van egy karácsonyi vacsi, és ennyi.

Én kormánytisztviselő vagyok, mi is kaptunk 100.000 ft ruhapénzt, meg elvileg lesz pulykapénzt is karácsony kerül.

2013. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok: mégis csak kaptunk év végi prémiumot :)
2013. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!