Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti kaptok év végén a munkahely...

Ti kaptok év végén a munkahelyeteken valami prémiumot/ajándékot/jutalmat/13. havi fizetést, vagy akármit? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy én nem kapok semmit? :(

2013. dec. 9. 13:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Azért ez nem annyira egyszerű.
2013. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezzel én is tisztában vagyok, de azt nem értem, miért nézel le engem annyira, hogy ne lennék képes rá!?


Az ismerőseim nagy része már külföldön van, ha nekik sikerült, nekem miért ne sikerülne??

Komolyan nem értelek, miért ítélsz meg ismeretlenül...

2013. dec. 25. 13:20
 33/37 anonim ***** válasza:

"Az ismerőseim nagy része már külföldön van, ha nekik sikerült, nekem miért ne sikerülne??"


Ezt az érvelést nem értem. De azt írtad, hogy pont hogy nem mosogatni mennél ki. Az ismerőseid nagy része minimálbéres melót csinál, az nem nagy cucc. Most pedig azzal védekezel, hogy ha nekik is sikerült, akkor neked is. A 2 dolog között - ismerőseid minimálbéres melója és a te nem minimálbéres melód - ég és föld a különbség.

2013. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod, hogy az én ismerőseim mit csinálnak???? :o


Az egyikük pl. az Európa Parlamentben jogász...


Nem értem, hogy honnan veszed ezeket a dolgokat, amiket írsz nekem, komolyan nem értelek.

2013. dec. 25. 18:31
 35/37 anonim ***** válasza:

"Te honnan tudod, hogy az én ismerőseim mit csinálnak???? :o


Az egyikük pl. az Európa Parlamentben jogász... "


Én ezt írtam: "Az ismerőseid nagy része minimálbéres melót csinál, az nem nagy cucc."


NAGY RÉSZE, tehát nem mindenki, de a nagy része!! Egy szóval sem mondtam, hogy az összes ismerősöd. Ilyen érvelés és kommunikációval ne is legyél ügyvéd.

2013. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Szerintem meg elképesztő, hogy milyen következtetéseket vonsz le nulla, azaz SEMMI információ alapján.

Egy darab ismerősöm sem dolgozik külföldön minimálbérért, mindenki komoly pozícióban van. (Persze nem mind jogászként, hanem van köztük például közgazdász meg több orvos is.)


De nem is értem, minek vitatkozom veled, már rég nem a kérdésemmel kapcsolatosan írsz, csak direkt szórakozol velem.

2013. dec. 25. 23:04
 37/37 anonim ***** válasza:
Na mennyi az annyi?
2020. dec. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!