Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti kaptok év végén a munkahely...

Ti kaptok év végén a munkahelyeteken valami prémiumot/ajándékot/jutalmat/13. havi fizetést, vagy akármit? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy én nem kapok semmit? :(

2013. dec. 9. 13:45
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Hát, én kis naiv szintén reménykedem még valamiben, de szerintem, ha eddig nem mondott erről semmit a főnök, akkor már nem nagyon várhatok semmit. :(

Azért az ilyesmit szokás karácsony előtt már valamivel odaadni, nem?

Szóval, ha kapnék, elvileg most kellene... :S

2013. dec. 9. 20:07
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi cégeknél eleve nem szokás, mert nincs miből. Nagy, tőkeerős cégek könnyebben megoldják.
2013. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Szép kilátások. :(

Nem tudom, mi lesz velem. Semmi pénzem sem marad soha hónap végére. Kb. 400,- Ft, ha ügyes vagyok...

Hogy lesz ebből karácsony...?

2013. dec. 9. 21:47
 14/37 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, nem biztos bevételre apellálni...nem okos dolog. A biztos bevételedből - havi fizetés - próbáld meg legközelebb előrelátóbban csoportosítani úgy a pénzt, hogy jusson és maradjon is.

Másrészt miért kell kötelezően ajándékozni? Gondolom a családod is tisztában van az anyagi helyzeteddel, meg lehetne beszélni, hogy ne a vásárlás ünnepe legyen a karácsony.

Mi is megbeszéltük a családban, hogy nem ajándékozunk. Együtt leszünk, örülünk egymásnak (főleg a távolabb élőknek, akikre ritkábban jut idő), ennyi.

2013. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

50.000,- Ft-ból nem könnyű bárhogy is csoportosítani...

De igen, ajándékozás az nem lesz...

2013. dec. 10. 07:50
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom, olvassa-e még valaki, vagy érdekel-e valakit, de:

nem kapok semmit. Ma megmondták, hogy majd talán utólag, de nem biztos...

Szóval ennyi. :(

2013. dec. 19. 17:18
 17/37 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(


Ügyvédjelöltként amúgy nem értem, hogy mire megy el annyira sok pénz, ismerősöm is az (32 éves) és nettó 400e-t keres. Te is akörül?

2013. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

ÜgyvédJELÖLT-ként nettó 400-at? :o


Írtam, hogy én 50-et kapok...

2013. dec. 21. 18:40
 19/37 anonim ***** válasza:

Hm...


Igen, ő is jelölt még egy ügyvédi irodánál.


te mióta dolgozol ott? és hány éves vagy? Csak mert egy gyakornok is többet kap.

2013. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Akkor az ismerősöd nagyon szerencsés, mert én ilyenről még sosem hallottam... (De mondjuk kicsit idős is jelöltnek, talán még azt tudom elképzelni, hogy más területről ment át, és már amúgy nem gyakorlata van, és ezért kap ennyit.)


Én 28 éves vagyok, ez a harmadik jelölti évem. Jövő év első felében már kezdem majd a szakvizsgákat.


Nálunk se titkárnő, se gyakornok, semmi, csak ketten a főnökömmel.

2013. dec. 21. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!