Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg nevetséges a havi...

Tényleg nevetséges a havi bevételünk?!

Figyelt kérdés

Férjemmel netto 300ezer ft.ot keresünk/hónap(együtt)

Megkaptam több helyről is már hogy ez édes kevés.

Tényleg levagyok maradva és ez manapság már minimumnak számít?!


2015. febr. 14. 22:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nincsenek anyagi gondjaitok, ne foglalkozzatok azokkal, akik lebecsülnek titeket ezért. Az én fizetésemet is nevezték már zsebpénznek (120ezer - eddigi legmagasabb), és kiröhögtek miatta látatlanul. Azt persze nem tudták, hogy ebben is mennyi munkám, kitartásom, küzdelmem van. Lehetnék közmunkás is fillérekért... Az a szégyen, hogy így lenéznek embereket, akik nem keresnek sokat.
2015. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%

És igen,valóban az elég súlyosan számít ,hogy mennyit és mit kell dolgozni ezért a pénzért.


Mi vendéglátózunk mindketten ,gyakorlatilag életünk nincs, és ehhez mérten igencsak kevésnek érzem a pénzt.

2015. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem nevetséges, hanem nagyon jó. Sok gyerekes család örül, ha ketten keresnek 150-200.000.- Ft-ot.
2015. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Persze szeretnénk mi is többet keresni,de sajnos nem sok kiút van,folyamatosan keressük a lehetőségeket.

Férjem fizikai munkát végez,megállàs nélkül napi 10 de inkább 12órában,én ugyanaz csak 8 órában,ráadásul középvezető vagyok.

Véletlenül került szóba a fizetésünk egy társaságba és ez lett...

2015. febr. 14. 22:24
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

Ketten együtt havi 100-160 ezerből élünk ketten. Ebből fenntartjuk a kocsit, fizetjük a lakáshitelt is. Nem nagy luxusban, de azért megélünk belőle, olyan még nem volt, hogy ne jutott volna a rezsire, kajára, fűtésre, ruházkodásra és egy-két aprósággal meg is tudjuk lepni magunkat mindig.

Úgyhogy attól függ, kinek mi a kevés.

2015. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Tényleg nehezen jövünk ki anyagilag mert van egy kisfiúnk is,de azért nehogy már nevetséges legyen...de látom itt is megoszlanak a vélemények...
2015. febr. 14. 22:29
 17/32 anonim ***** válasza:
97%

Sok-sok éven át dolgoztam 200 e nettó feletti összegért. Most egy olyan élethelyzetben vagyok, hogy el kellett fogadjak egy olyan állást, ahol 80 ezret (?!) viszek haza diplomával. (Mert az állást be lehet tölteni középfokú végzettséggel is.....) A férjem 150 ezer körül.


Szóval mi még el se érjük a ti szinteteket... mégis megélünk valahogy... na hát nem nagy lábon, az tény és való. (nyáron váltok én is).

2015. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Most mit mondjak?? Napi 12-14 órával 70-et keresek!
2015. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
93%

Hat mi 280-at hozunk ossze csaladi potlekkal meg gyerektartassal egyutt. 2 gyermekunk van.

Mi eleg jol megelunk belőle, pedig alberletben lakunk. Szoval nem tudom hol elnek azok, es milyen igenyekkel, akiknek ez nevetseges...

2015. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%

ez a külföldi keresethez kevés.

itthonihoz egyáltalán nem.

2015. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!