Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg nevetséges a havi...

Tényleg nevetséges a havi bevételünk?!

Figyelt kérdés

Férjemmel netto 300ezer ft.ot keresünk/hónap(együtt)

Megkaptam több helyről is már hogy ez édes kevés.

Tényleg levagyok maradva és ez manapság már minimumnak számít?!


2015. febr. 14. 22:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem kevés, mivel nincs diplomátok, így inkább azt mondom, hogy nem rossz.
2015. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
72%

A magyar átlagkereset nettó 150. Tehát ti az átlagot viszitek haza.


Szerintem a társaság nem rosszallóan, vagy gunyorosan mondta hogy nevetséges. Hanem arra próbáltak célozni, hogy kemény munkával az emberek éhbérért küzdenek.


Azt beláthatjuk, hogy 150ezer forint nevetségesen kevés, pláne a fővárosban. Ahogy te is írtad, vannak anyagi gondjaitok. Ebből a pénzből nem lehet az életet élvezni, csak leélni. Szerintem a társaság is erre célzott, és nem arra hogy ti milyen bénák vagytok, hogy csak ennyit kerestek..

2015. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

alapból nincs olyan, hogy nevetséges. nyilván mindenki szeretne többet keresni, mint amennyije van, de arra, hogy mennyi pénzt kap a munkájáért, megalázóan szólni gusztustalan.

szerintem a 300 nettó pont az átlag kategória. amiből még elmehetsz moziba meg a gyerek járhat zongorázni, de keresed az akciós sonkát.

mi még tanulunk nappalin mindketten, albérletet nem kell fizetni, csak rezsit. barátom vendéglátózik, gyakorlatilag hónapok óta nem voltunk együtt sehol, mert hétvégén sehova nem engedik. hétköznap ha van ideje, diákmelózik. én alkalmi munkázgatok. ebből jön össze havi 80-150 között kettőnknek összesen, attól függ, ki mennyit bírt vállalni a hónapban. (hadd ne mondjam, most vizsgaidőszak után konkrétan 3 napja tejfölös kenyeret eszünk.) ennek ellenére általában kijövünk belőle, még a 80-ból is. mondjuk hitelünk nincs és mondom, albit sem kell fizetni.

ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerintem 300ezerből már szépen egészségesen, viszonylag boldogan meg lehet élni.

ne hallgass azokra, akik a pénztárcádban turkálnak, ti ismeritek a saját életeteket.

2015. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
15%
# 22 - a főváros sem Kánaán, és itt is nagyon sokan keresnek ennyit vagy kevesebbet
2015. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%
Azzal én tisztában vagyok, attól még a főváros a legdrágább területek között van. Hajdúnánáson nyilván olcsóbb élni, mint Pesten.
2015. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez a ksh adatai szerint is atlagos ( 150e az átlag)

Lezt az átlagot a milliős fizetések is alkotják, tehat nem kerestek rosszul..én nem is értem,mhogy emberek mít gondolnak..vagy mennyi lenen nkik az elég.

Mármint oké, hogy persze jobb, ha több a bevétel, de pl mi 2-en 160ból megélünk úgy, hoyg 50et megtakarítunk, a többi pénz csak megmarad..persze kell a többi is, másik ingatlant akarunk...de vegül is ebben is el lennénk, csaj vannak ambícióink

2015. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagytok tulfizetve ez teny, de azert nem nevettseges, ha tobbre vagytok, nyelvtudassal irany kulfold!

De ne a barataidnak akarj megfelelni, ha nektek eleg akkor hol a problema?

2015. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21%
Az a nevetséges,hogy ilyen kérdést kiírsz!
2015. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
7%
Ez az a pénz, amiből már el lehet éldegélni, főleg gyerekek nélkül, de semmi luxusra nem telik. Ha ügyes az ember, akkor egy 4-5 napos horvát nyaralást kispórol, egy kisebb lakás hitelét és rezsijét kifizeti. Élhető. Leginkább ezt lehet erre mondani. Arra mondanám Magyarországon, hogy jó fizetés, ahol spórolás nélkül is simán marad pénze az embernek a hónap végén. De nettó 300 semmiképp nem nevetséges, vagy megalázó.
2015. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
75%

Ha azt mondja itt a sok nagyokos, ki életében nem dolgozott és a szülei tartják el, hogy kevés. Akkor holnap felmondasz vagy felkötitek magatokat?


Ha meg lesz@rod a véleményüket, akkor a kérdés máris értelmetlen!

2015. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!