Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokáig csináltam olyan munkáka...

Sokáig csináltam olyan munkákat, amit csak muszájból kellett és nem szerettem, mivel nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni. De belefáradtam ebbe. Feleségem ezt nem érti meg?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben minden szirszart elvállaltam,csak hogy dolgozzok és legyen pénzem,segédmunkától elkezdve,voltam rakodó munkás és minden.2 szakmám van,idegen nyelven beszélek,de muszájból csináltam.De mostanra elegem lett ebből,belefáradtam!Most sikerült megfognom egy Ausztriai szerződéses munkát a szakmámban.Addig még 1-1.5 hónap lenne,de addig már nem akarok dolgozni,minden féle sz..r munkákból elegem lett!Feleségem itt papol nekem,hogy ha addig nem megyek el,akkor pakolhatok és ilyen hülyeségeket beszél.Ő könnyen beszél,beül a kis irodájába netto 200 ezerért reggel 8-től 4-ig,én meg szopom a f..aszt netto 80 ezerért rosszabnál,rosszabb munkákkal,ahol még meg sem becsülnek.2 szakmábal,érettségivel,idegen nyelvismerettel.
2015. márc. 10. 21:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%
Kezdjük ott, hogy az sem vagyok biztos, hogy felvesznek itthon valahova úgy, hogy előreláthatólag csak egy hónapot dolgozol.
2015. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
Én sem tudlak sajnálni, mert nekem még sz*r munka sem jutott.
2015. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%

"de addig már nem akarok dolgozni,"


És miből akarsz megélni?


Felajánlottad legalább, ha már eltartanak, hogy addig végzed otthon a házimunkárt; takarítás, mosás, főzés, egyebek?

2015. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
61%
ha a nejed kidob hajléktalan leszel mert neked pihengetni kell
2015. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Ó, kedves kérdező, a lehető legrosszabb helyre jöttél egy kis támogatásért. Ezen az oldalon, ebben a kategóriában van a legtöbb házisárkány.Tudod, akik a nejedet védik majd, és jól beolvasnak neked, hogy mit képzelsz magadról, mert piheni szeretnél egy kicsit. Ezek a rosszindulatú spinék egész nap otthon meresztik a s.ggüket, és még ők papolnak itt neked munkáról. Ne törődj velük! Nem érdemes olyanok véleményére adni, akiknek a legnagyobb öröm az életükben, ha itt minden kérdésnél nyomkodhatják a lefelé mutató ujjacskát. Hát én is szívesen mutatnám nekik az egyik ujjamat! Akinek nem inge...

Mondd el a feleségednek azt, amit ide leírtál, hogy mennyire ki vagy készülve. Kérdezd meg tőle, hogy fordított helyzetben ő elvállalná-e továbbra is a legalja melókat, ha már biztosra tudná, hogy végre kap normális munkát, olyat amilyet szeretne.

Ha nem ért meg, akkor kalap, kabát, és csináld meg a szerencsédet Ausztriában.


29/N

2015. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%

15-ös!


Egy nagy LIKE


Igazad van!

2015. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
Azért egyeseknek leeshetne, hogy a kérdező nem épp azt kérdezte, hogy igaza van-e a feleségnek, hanem az a baja, hogy őt miért nem érti meg?!
2015. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%

13: "És miből akarsz megélni?"

Úristen, ez egy házasságban kérdés? Vagy ez csak a nők irányába működik? Ja, és nő vagyok mielőtt a sok feminista nekem esne!

2015. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%

Előző, a neje tartsa el, mert NINCS KEDVE dolgozni????


Ennyi erővel a felesége is bemondhatja az unalmast. Jézusom!


Ráadásul csöpög a rosszindulat a kérdezőből, és teljesen lenézi a felesége munkáját. persze, megélni jó belőle!

2015. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%

Na azért egy kicsit elgondolkodhatna pár válaszoló.


1: Oké, pihenjen csak a kérdező. Na de megteheti ezt akkor is, ha az asszony kidobja? Vagy csak az asszony terhére maradna pihengetni? Önkényesen eltartatni magunkat... Mit mondjak, a pofátlan élősködés netovábbja NŐKTŐL és FÉRFIAKTÓL EGYARÁNT.


2: Én nem úgy vettem le a megfogalmazásából hogy lenne gyerek, ergo még azt sem mondhatja hogy a gyerekeket meg a Velük járó sok háztartási dolgot rendezi. Gyerek nélkül meg közel sincs otthon annyi munka hogy ne lehessen akár esténként vagy hétvégén elvégezni. Egyszerűen semmi haszna nem lenne.


3: A feleség 200 - at keres, hahó! Ha a kérdező nem fog dolgozni, azt teljes vagy szinte teljes mértékben felélik majd. Ha beüt valami, ellehetetlenülnek. (Ha valamilyen csoda folytán mégis van gyerek, akkor még inkább!) Ez nem olyan, mint amikor valaki keres 300-400 ezret és azt mondja a másiknak hogy maradjon otthon, nem gond, eleget tudnak félretenni.


Ahol gyerek van és / vagy átlagos a fizetés, ott egyik fél sem teheti meg hogy otthon marad amikor már csak esetlegesen a gyerek utáni 12.200 ft - ot kapja - vagy gyerek híján még azt sem. Nagyon nagy felelőtlenség.


+1: Aki ennyire semmibe veszi a párja mindennapi munkáját, az ne is várja el hogy neki abból legyen vacsorája, nemde?

2015. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!