Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokáig csináltam olyan munkáka...

Sokáig csináltam olyan munkákat, amit csak muszájból kellett és nem szerettem, mivel nem tudtam a szakmámban elhelyezkedni. De belefáradtam ebbe. Feleségem ezt nem érti meg?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben minden szirszart elvállaltam,csak hogy dolgozzok és legyen pénzem,segédmunkától elkezdve,voltam rakodó munkás és minden.2 szakmám van,idegen nyelven beszélek,de muszájból csináltam.De mostanra elegem lett ebből,belefáradtam!Most sikerült megfognom egy Ausztriai szerződéses munkát a szakmámban.Addig még 1-1.5 hónap lenne,de addig már nem akarok dolgozni,minden féle sz..r munkákból elegem lett!Feleségem itt papol nekem,hogy ha addig nem megyek el,akkor pakolhatok és ilyen hülyeségeket beszél.Ő könnyen beszél,beül a kis irodájába netto 200 ezerért reggel 8-től 4-ig,én meg szopom a f..aszt netto 80 ezerért rosszabnál,rosszabb munkákkal,ahol még meg sem becsülnek.2 szakmábal,érettségivel,idegen nyelvismerettel.
2015. márc. 10. 21:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%

Oh nehogy szegény feleség eltartsa 1 hónapig a férjét..... aztán majd ha a férj kinn a feleség pénzének 3szorosát keresi meg akkor is papoljon az asszonyka hogy mehet a férj amerre lát.....


Ha a feleség írta volna ki ugyanezt akkor a sok házisárkány irta volna hogy férj majd eltart abban a kis időben nyugi, pihenj....


Nő létemre rosszul vagyok a sok gyökér embertől, akikben semmi emberség nincs.

2015. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
28%

"Ő könnyen beszél,beül a kis irodájába netto 200 ezerért reggel 8-től 4-ig,én meg szopom a f..aszt netto 80 ezerért rosszabnál,rosszabb munkákkal,ahol még meg sem becsülnek.2 szakmábal,érettségivel,idegen nyelvismerettel."


Igazán remek viszonyotok lehet, ha ennyire tartod a munkáját. Felteszem ő tanult valami használhatót, esetleg tényleg tud is valamilyen nyelvet normális szinten.


Két szakma, érettségi meg nyelvismeret. Ennyit tudsz. Ez kérem jó eséllyel egy büdös nagy semmi. Elkaristoltál kettesekkel egy szakközépben, németből meg hármas voltál. Nagy kaland.


Pihenni akarsz? Azért, mert 7 éves korod óta hátsó padban köpködő naplopó vagy, akinek most savanyú a szőlő, mert középszerű elektrotechnikusként senkinek nem kell, csak Osztrákiába kulimunkázni.

2015. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

"Igazán remek viszonyotok lehet, ha ennyire tartod a munkáját"



Igazán remek viszonyuk lehet,ha lapátra teszi,csak mert pihenne pár hetet.

Eddig gürcölt,megszakadt,mindent elvállalt,tehát NEM MUNKAKERÜLŐ!!! Miért nem értitek meg?

Na akkor ilyen nagy egy asszony szája,ha fejére nő a férjnek,csupán mert magasabb a fizetése. Undorító.


Lepontozhattok,egész nyugodtan,akkor is sz@rházi aki a kérdezőt támadja.


Kérdező!


Hagyd a fenébe ezt a nőt,ha teheted.Gondolkozz már!! Elküldene mert 3-4 hét,akár szabadságnak is felfogható pihenőt tartanál.

Bár a vége úgyis az lesz,hogy majd tejelsz szépen hazafelé a külföldi fizetésből,aztán 1x csak koppansz.Tipikus példája a pancsereknek

2015. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 jackson666 ***** válasza:
79%
Vicc ettől fügne egy kapcsolat hogy 1 hónapot otthon maradna akik szeretik egymást bármilyen helyzetben segitenek egymásnak... én a kérdezőnek adok igazat mert nem munkakerülő elválalt minden munkát. Bár mondjuk egy hónapot még kibirnám ha csak annyi van. De ha megteheti hogy otthon marad akkor az az ő döntése. Meg nyilván forditott helyzetbe nembiztos hogy a feleség elválalná eniért az ilyen melókat egyébként énis azt dolgozom ami van nincs mese kell a pénz.
2015. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Na pont azt akartam írni én is még ide, amit az előző írt, hogy azért eléggé röhejes, hogy másfél hónap miatt hőbörögnek itt egyesek és már mindjárt végletekig való eltartásról beszélnek..., kb. olyan szinten értelmezték egyesek a kérdező szövegét, mint ahogy azt se értették továbbra se meg, hogy a kérdező még mindig nem azt kérdezte, hogy a feleségnek igaza van-e!!!
2015. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint itt jó sok nő, hogyha a férj munkanélküli lenne ne adj isten bő egy éven át, ami itthon sajnos sokaknál előfordul, akkor mindjárt ki is rúgnák a férjet, de ha férj tenné ezt ezen nőkkel azon már sírnának, hogy de egy taj paraszt! Grat!
2015. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%
Már nem azért, de az teljesen más, hogy valaki azért munkanélküli, mert NEM AKAR dolgozni, vagy valaki azért munkanélküli, mert NEM TALÁL munkát. Ha munka kell akkor bármi megteszi. De a kérdező nem akar dolgozni.
2015. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27: igen, másfél hónapig amíg kezdődne az osztrák melója! Marhára nagy munka kerülés, meg eltartatás. Azt aláírom, és ezt a legelején én is írtam, hogy az elképzelhető, hogy csak akkor fix, hogyha már ott van, de mi nem tudhatjuk, hogy mennyire fix, nem ismerjük a kérdezőt, de itt már mindenki elkönyvelte őt munkakerülő, senkiházinak. Holott akár már a kezében lehet simán a kinti munkaszerződés is. Az én párom németbe dolgozott, évente 3 hónapot haza jött kiváráson volt olyankor, de amikor neki indult a munkája akkor is kellet hosszabb időt várnia, és inkább készült arra pl. a német nyelv gyakorlásával, pihivel stb. A három hónapokba itthon sose dolgozott, de biztos itt egyes feministák szerint az is eltartatás a férfi részéről?! Komoly. De lehet nekem is mondanom kellett volna a páromnak, hogy már pedig nem ülhetsz itthon, mit képzelsz magadról?! :D :P
2015. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!