Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen nem értem el semmi...

24 évesen nem értem el semmi előrelépést a munkában. Másoknak hogy sikerül annyi minden?!

Figyelt kérdés

A logisztikában dolgozom jelenleg. Hogy mi lehettem volna ha....abba inkább ne menjünk bele.

120 at kapok kézbe. Van egy 30 éves autóm amit sokszor inkább égőnek találok mintsem menőnek.

3 éve vagyok a "szakmában". Ezek közt többszor volt munkahelyváltás is.

A facebook meg televan olyanokkal aki tőlem fiatalabb, és az én "álomautóm" van a segge alatt, tele nyaralásos képekkel, itt ott amott, és nemhinném hoy mind apu pénzén, mert munkahelyi megjelölések is vannak.

plusz még barátnő, meg külön albérlet....

hogy? miből?!


és nem egy iylen van akit latok fönn. én nem simerem őket, csak az ismerőseim ismerősei...


Irigy vagyok? IGEN! mert az én "álmaimat" élik Ők meg, miközben nem egy egetverő álmaim vannak.


( nyaralás barátnőmmel olaszországba, 2003 körüli A4 es audi, illetve egy saját kis albérlet)


Akkora elérhetetlen dolgok ezek?

Ehez képest 3 éve dolgozom keményen, volt hogy hetekig 12 órába telefonáltam majdnem egész héten. és mit értem el? amit már fenn leírtam....ppffff

anyámékkal lakom, és görcsölök a régi autóm nyöszörgős hibáival...


Ilyenkor sokszor elkseredek, hogy érdemes egyáltalán dolgozni?! ezért? hogy ugyanugy semmibe nézzen mindenki mintha biciklivel járnék vagy gyalog?!


Nem iszom, nem dohányzom. alig járok el haverokkal, adok haza kis pénzt, illetvevan egy megtakarítsáom de az is csak pár hónapja kezdtem.


rengeteg oldalon lehet olvasni hogy higyj benne és sikerül, meg dolgozz keményen, meg stb...hát én sokkal inkabb aztlatom ennek semmi értelme....


köszi aki végigolvasta.


24/F



2015. júl. 30. 21:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nálunk a cégnél az 1ik beszállító ilyen. Poénból megkérdezte, hogy mennyit fizetnek, mikor előléptettek és 200 milliós raktárkészletet kell egyedül kezelnem + árubeszerzés. Mondom neki 113at nettóban. Erre azt hitte poénkodom -.-


Erre azt mondta, hogy amíg alkalmazott vagy ne is várj többet. Mert neked ki kell termelni a saját fizetésed, a cég által kifizetett járulékokat utánad + a profitot is a cég számára. Veszteséges embert nem fog megtartani az egyik cég se.

2015. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

" amíg alkalmazott vagy ne is várj többet."


Netto 113 tobbszoroset meg lehet keresni alkalmazottkent. Persze nem minden isten hata mogotti kisvarosban meg faluban.

2015. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

" amíg alkalmazott vagy ne is várj többet."


Ezt nagyon megcáfolom.

1.Egyik haverom közgazdász,nagyon sikeres,gyönyörű 100nm-es kecóban lakik egy szép lakóparkban gyönyörű,mintha Amerikában lennénk.

2.Uncsim sikeres programozó USA-ban,lakása kb. olyan helyen mintha itthon a Bazilikánál laknál,autóját Londiner hozza viszi a garázsba

3.Vezetőm egyik kedves barátja Senior fejlesztő egy amcsi cégnél,küldik amcsiba,Londonba.

4.Én sem panaszkodok bár ezt a pénzt még kenhetem a hajamra.

5.Másik haverom is egy amcsi cégnél fejlesztő,konkrétan neki se megy rosszul :)


Vannak vállalkozó ismerőseim konkrétan fillért számolgatják,egy kettő aki nagyon jól él,de nem mondanám,hogy annyira jól,egyik például napi 16 órázik és talán meg van a nettó 300,de jó.Ezt egy alkalmazott simán hozzá,ha olyan a szakmája,és ez egy nagyon kevés pénz.

Tehát vállalkozni nem mindig éri meg.

Mostani példám is mutatja,legyen jó szakmád találj egy vállalat ahol g_cimód fizetnek és ennyi.

2015. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Vállalkozni csakúgy érdemes,hogy főállásod mellett eleinte,hogy a járulékokat ne kelljen fizetni,miután már zsinorban megkeresed a havi fizud többszörösét mondjuk én minimum 2-szeresét vagy 3-szorosát mondanám nettóban na akkor elgondolkozhatsz,hogy teljesen vállalkozóvá válsz-e.
2015. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
zsinorban kb. egy évig minimum,hogy ,,stabil"-an megkeresed akart lenni.
2015. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
91%

"hogy ugyanugy semmibe nézzen mindenki mintha biciklivel járnék vagy gyalog?!"


:D


Majdnem 3x annyit keresek és biciklivel járok.

2015. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
77%
Azért én furcsállom, hogy itt mindenki dobálózik a 3-4 százezres fizetésekkel, meg a külföldi fejlesztői állásokkal, ezek épp olyan dolgok mint a Fecebook, biztos van ilyen, de ritka mint a fehér holló, a magyar helyzet teljesen más világ, a munkavállalók 60-70%-a szerintem nem keres 130-140 ezernél többet. Legyen akár diplomás, akár szakképzett ember.
2015. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

pont ezaz utsó...én is csak ámulok itt...:(


és pontosan azokat hallottam amiket te írsz. 150 fölött fizut max csak olyantol hallok, aki képviselő, vagy jegyző, kamionos, vagy iylesmi 20 ezres városban lakom.

2015. aug. 3. 10:32
 39/40 anonim ***** válasza:
0%

"a munkavállalók 60-70%-a szerintem nem keres 130-140 ezernél többet. Legyen akár diplomás, akár szakképzett ember."


Attol fugg hol. Gyorben az Audiban a sori betanitott melos is tobbet keres ennel. Mernokkent brutto 6-800 nem ritka. Budapesten meg ennel is jobban fizetik a mernokoket. Nekem egy ismerosom sincs aki felsofoku vegzettseggel netto 150et keresne, mindenki megkapja a minimum fel millat havonta, de altalaban tobbet.

2015. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"mindenki megkapja a minimum fel millat havonta, de altalaban tobbet."


Termeszetesen a tobbseg bruttoban, de sokan nettoban is.

2015. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!