Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen nem értem el semmi...

24 évesen nem értem el semmi előrelépést a munkában. Másoknak hogy sikerül annyi minden?!

Figyelt kérdés

A logisztikában dolgozom jelenleg. Hogy mi lehettem volna ha....abba inkább ne menjünk bele.

120 at kapok kézbe. Van egy 30 éves autóm amit sokszor inkább égőnek találok mintsem menőnek.

3 éve vagyok a "szakmában". Ezek közt többszor volt munkahelyváltás is.

A facebook meg televan olyanokkal aki tőlem fiatalabb, és az én "álomautóm" van a segge alatt, tele nyaralásos képekkel, itt ott amott, és nemhinném hoy mind apu pénzén, mert munkahelyi megjelölések is vannak.

plusz még barátnő, meg külön albérlet....

hogy? miből?!


és nem egy iylen van akit latok fönn. én nem simerem őket, csak az ismerőseim ismerősei...


Irigy vagyok? IGEN! mert az én "álmaimat" élik Ők meg, miközben nem egy egetverő álmaim vannak.


( nyaralás barátnőmmel olaszországba, 2003 körüli A4 es audi, illetve egy saját kis albérlet)


Akkora elérhetetlen dolgok ezek?

Ehez képest 3 éve dolgozom keményen, volt hogy hetekig 12 órába telefonáltam majdnem egész héten. és mit értem el? amit már fenn leírtam....ppffff

anyámékkal lakom, és görcsölök a régi autóm nyöszörgős hibáival...


Ilyenkor sokszor elkseredek, hogy érdemes egyáltalán dolgozni?! ezért? hogy ugyanugy semmibe nézzen mindenki mintha biciklivel járnék vagy gyalog?!


Nem iszom, nem dohányzom. alig járok el haverokkal, adok haza kis pénzt, illetvevan egy megtakarítsáom de az is csak pár hónapja kezdtem.


rengeteg oldalon lehet olvasni hogy higyj benne és sikerül, meg dolgozz keményen, meg stb...hát én sokkal inkabb aztlatom ennek semmi értelme....


köszi aki végigolvasta.


24/F



2015. júl. 30. 21:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%
Első körben tényleg húzd ki a fejed a valagból és vedd észre, hogy ezek szerint 3 év alatt sehová nem fejlődtél, akkor mire fel adjanak neked jobban fizető állást?
2015. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
60%
Olyan munkával, amit bárki megcsinál, ha te lelépsz sajnos nem lehet pénzt keresni. Ha tovább akarsz lépni, akkor fel kell mérni a lehetőségeidet és tanulni kell.
2015. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Mindenki a multikat írja hogy így ugy amugy....

azok pesten vannak csak. vagy egyéb nagyvárosban. Vidéken lakom szóal lépni kéne, ha többet akarok keresni?!

ok felmek pestre, kapok 170 et kézbe, 70 elmegy albi + rezsire, akkor élni is kell, kb ugyanott lennék mint itthon, azzal a különbséggel, hogy saját albérletem lenne...és mint fogalmazott valaki: lyukas zsebeket tömnék...

2015. júl. 31. 08:32
 14/40 anonim ***** válasza:
19%

Én is hasonlóan érzek haver tetejébe bevallom neked én nettó 350 + cafetériát kapok szoftverfejlesztő vagyok.

De ez se elég hidd el.Többre vágyok,ezért képzem magam,tanulok,hajtok,hogy minimum a 7számjegyű fizetés meg legyen.

Ugyanezt érzem mint te 28 éves vagyok,már konkrétan a B oldal pörög.

Tudod te hány ismimet látom,szép kéró,már 7 szamjegyű fizetés,Dubaiba nyaralás,Audi A5.

Másik srác Bömbi,utazgatás,3. gyerek 22 ismétlem 22 évesen már vezető beosztásban.

Olyanról is tudok aki 25 nincsen de már ott virit az AMG Merci.


Uncsim is fejlesztő 29 éves kint él USA-ban,NEw Yorkban egy fullos lakásban,kocsiját Guardier hozza viszi le a garázsba,csajozik éli és élvezi az életet.


Megértelek kérdező én kapuzárási pánikban vagyok,ezért is teszek érte,hogy elérjem,mert nekem is ez a langyos kaki nem adja.



Szerencse,hogy ennyit keresek,nem is tudom hogyan tudsz 120-ból megélni,Mission Impossible.

2015. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 TamásTóth ***** válasza:
18%

Kérdező,


Ha nem vagy hajlandó költözni, akkor nem lesz jobb varázsütésszerüen az életed.


Három dolog van, ami alapján el kell dönteni, hogy munkahelyet váltasz-e. Ezek:

- Fizetés (nyilván magasabb fizetés jobb)

- Work-Life balance (Mennyit kel ldolgozz, nem mind1 hogy 12 óra/nap vagy 8 óra/nap hasonló pénzért)

- Karrier lehetősg (ez az, ami nálad 0, ha vidéken maradsz, hosszútávn vidéken egy idő után nincs előrelépési lehetőség)


Másrészt képezzd magag léteznek levelező egyetemi/főiskolai képzések államin is. (én igy csinálom a mestert).


Logisztikusként is lehet nagyon jól keresni. Budapesten, ahol voltam gyakornok ott a logisztikus kb nettó 300-400-t keresett, ami azért már jó pénz és ez egy olyan cégnél volt, ahol 15-en dolgoztak. Van remény, csak költözni kell. Költözhetsz külföldre is, de logisztikával M.O-n belül is kereshetsz jól.


Az, hogy a kezdő fizud 170 nettó lenne Budapesten és albira elmegy 70-100 attól még, a karrier lehetőséged exponenciálisan jobbak itt. Nem csak a jelent kell nézni, hanem a jövőt is.

2015. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
55%

"Vidéken lakom szóal lépni kéne, ha többet akarok keresni?!"


Igen. Mi ebben a meglepetes? En a szulovarosomtol 1000 kilometerre koltoztem tobb lepesben.

2015. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
59%
Nekem jó volna az a 120 nettó is, 2 diplomával, okj-vel, nyelvvizsgával, a legmagasabb fizum, amit eddig kaptam bruttó 101480ft volt, 4 hónapja meg munkanélküli vagyok, már az álláskeresési is lejárt, mélyponton vagyok rendesen.
2015. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
37%

Az se mindegy milyen 2 diploma.

Gondolom nem mérnöki vagy pénzügy-számvitel?

Ezért nem mindegy mit végzel.

Nekem még nincsen meg a programozói diploma mégis dolgozok már,igaz nekem ez nem elég.

De mindig a piacot fel kell mérni mire van igény,csak olyan szakot érdemes végezni ami látszik,hogy kell.Ha itthon nem megy menj ki külföldre utolsó,nyelvtudásod van nem tudom mire vársz.

2015. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
62%
Mérnökim nincs és programozó sem vagyok, viszont van pénzügyi-számviteli ügyintézőim, és közgazdász diplomám, semmit sem érnek. Nem vágyok már karrierre, egy egyszerű irodai munka is megtenné.
2015. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
15%

Dehogynem akkor Big4:

-KPMG

-Deloitte

-Ernst & Young

-PricewaterhouseCoopers


Vagy:

-Morgan Stanley


Milyen közgáz diploma?Pénzügy és számviteli kellett volna ha már a PSZÜ megvan.

Nem értem miért nem próbálkozol.

2015. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!