Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom h menjek e vagy...

Nem tudom h menjek e vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Vidéken Kelet Magyarországon élek,és egy netes ismerősöm felajánlott egy bébiszitter állást Sopronban.Igazából ismeretlenek nekem ezek az emberek.150 ezer forintot kapnék,szállás kaja megoldott ott náluk.Most 84 ezer ft keresek,bejelentett munkahelyem van gyerekekkel foglalkozom albiban lakom,van kilátás továbbtanulásra is a munkahelyen és talán egy szerelem is.Mit tegyek?

2015. okt. 30. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
150 ezer nettó? Ezen felül ingyen szállás, étel? Nagyon kételkednék. A gazdag családok fizetnek ennyit, de ők babysitter közvetítőn keresztül keresnek, szakképzett, leinformálható személyeket. Mindenképp járj jobban utána ennek az ajánlatnak, mert nem hiszem, hogy valós.
2015. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Költözz Sopronba és járj át Eisenstadtba mekizni.
2015. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazán sokat segítettetek :)!
2015. okt. 30. 12:31
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Nos lehet, hogy én vagyok nagyon-nagyon rosszhiszemű, de 150 ezer nettó + szállás + kaja (tehát kb költenének rád 250 ezret nagyjából), azért hogy ismeretleneknél vigyázz a gyerekre? Ráadásul netes ismerős ajánlotta? Hát most hadd ne mondjam, hogy erről nekem rohadtul nem a gyerekgondozás jut eszembe, hanem az, hogy éjjeli pillangó lennél...


Nézd meg ha nem túl nagy költség az utazás, de én 95%-ra azt mondom, hogy kamu és inkább maradnék.

2015. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Éjjeli pillangó?Ezt hogy érted?
2015. okt. 30. 20:20
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Éjjeli pillangó, örömlány, üzletasszony, prosti, ribi, ri..banc, k..rva, kitartott, stb. Aki tud még folytathatja :D
2015. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!