Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít rossz keresetnek? A...

Mi számít rossz keresetnek? A buszon kinyílt a bicska a zsebemben,160 nettó az rossz? És akkor a minimálbér?

Figyelt kérdés

Buszon hallgatok akaratlanul is két embert. Az egyik: ott fogom hagyni ezt a szar helyet. Hát ne haragudj elvették a cafeteriát is, így nem keresek csak 160-at. Jó hogy az nettó de akkor is! Hát abból nem lehet megélni!

A másik: igen, annyiért én se dolgoznék. Azért álljunk már meg, ez már rabszolgaság!


Komolyam mondom majdnem beszóltam.

160-ból nem lehet megélni? Az rabszolgaság? Az nem fizetés hanem alamizsna?

És akkor azok akik hozzám hasonlóan minimálbéresek azok mit szóljanak?

Akik 70ből kell megéljenek? És azért még vagyok… nem haltam meg.

Az ország dolgozóinak zöme összetenné a két kezét ha 160-at kereshetne. De nagyon sokan már akkor összetennék a kezüket ha egyáltalán lenne munkájuk bárhol és bármennyiért.


2015. okt. 30. 15:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Aki alkalmazottként relatíve jól keres, annak nem valószínű, hogy hogy romlani fognak az életkörülményei, amennyiben ahol tart, azt a saját erejével érte (azaz nem valakinek a valakije). Egy vállalkozó komoly bajba kerülhet, ha tönkre megy a cége, de egy alkalmazott mit csinál ha megszűnik a munkahelye? Keres újat. Na és? Ha valakit a tudásáért és tapasztalatáért fizetnek, akkor más helyen is meg fogják fizetni.
2015. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!