Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenézitek/megvetitek a takarít...

Lenézitek/megvetitek a takarítónőket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Miért kellene lenézni vagy megvetni? Tisztességes munka soha nem megvetni való.
2010. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt... Vállalja a étkezi munkát, azt nagyon becsülöm.
2010. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is voltam takarítónő.
2010. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Aki lenézi az egy idióta és magát minősíti, szóra sem érdemes az ilyen.
2010. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Egyáltalán nem lenézni való, sőt...! Le a kalappal előttük, elég kemény meló az!
2010. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért aki lenézi,és megveti őket azok otthon nem takarítanak? Ha igen akkor magukat is lenézik?

Egyébként másodállásban én is takarítok,és nem tartom szégyennek...Főleg,hogy megbecsülnek,és meg is fizetik a munkámat..

2010. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A takarítónőket csak az nézi le( ráadásul jogtalanul ), aki már nagyon beképzelt...Legtöbbször az elkényesztetett hülyegyerekek. Normális ember nem nézi le Őket.
2010. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten nagyra becsültem, amikor volt takarítónőnk, hisz az ő keze munkájától lett tisztaság.
2010. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hiszed ha nem, nálunk nagyon kapósak a takarítónők. A baráti körben, csak úgy kapkodnak értük, hogy egy bizonyos takarítónő hozzájuk járjon takarítani, az ismerősök túllicitálják egymást, csakhogy megkaparintsák. Ez egy tisztességes munka, sőt bizalmi állás. Csak ilyen elkényeztett hülyegyerekek nézik le.
2010. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan munkát végez, mint más ember. Tisztességesen, becsülettel dolgozik, ő általa lesz tisztaság, ő gondolkodik arról, hogy egy cég, család vagy közintézmény higiénikus legyen.

Attól, hogy egyesek más területen dolgoznak, több fizetésért, még nem biztos, hogy jobb emberek, vagy jobb munkát végeznek, mint a takarítónő.

2010. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!