Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenézitek/megvetitek a takarít...

Lenézitek/megvetitek a takarítónőket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 10:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Én is takarítónőként dolgozom.

Irodában takarítok,és átszámítva óránként 3000 forintot kapok..(10 font) nagyon megbecsülnek,és bíznak bennem hiszen több ezer font van előttem nap mint nap,nem beszélve a sok értékes műszaki cikkekről...

Nem cseszegetnek,ha kell valami már másnap be is szerzik szó nélkül..Mivel alig beszélek angolul(csak alapszintem van) ,nagyon sokat segítenek,hogy megértsem,elmondjam mit is akarok...

Otthon komolyabb munkakörben dolgoztam kevesebb pénzért,több órában..Senkivel nem cserélnék,mert nagyon jól érzem magam a munkában....

Lenéznének??Nem,sőt megbecsülnek ,és ez jól esik...

Őszintén ki érzi a munkájában,hogy megbecsült lenne,hogy tisztelik???kevesen ugye??

2010. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
nem,soha,minden esetre engem eléggé lenéztek,és megvetettek mikor ezt dolgoztam....:S
2010. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%

az emberek soha nem a munkád alapján ítélnek meg, hanem a jellemed szerint!!!!!!!!!

én egy kis asszisztens voltam és a legnagyobb főnök aki tényleg computer agyú olyan okos-ügyes zavarban volt, amikor meg kellett kérjen, hogy ne késsek a munkahelyről..

2010. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
83%

Idézem az elöbb irtakat


Otthon komolyabb munkakörben dolgoztam kevesebb pénzért,több órában..Senkivel nem cserélnék,mert nagyon jól érzem magam a munkában....


Kedves felhasználó nevedet nem tudom és az elérhetőségedet de felkeresnél engem?Fontos lenne. email:eeeeel@freemail.hu msn:lacapapa00@freemail.hu skype:toth.laszlo1980 kérlek keress meg valamelyik elérhetőségemen.Köszönöm.

2010. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%

nem vetem meg őket..ahogy volt tanárom mondta mindig is:

"egy középület legfontosabb eszemélye a takarítónő, hiszen mindent ellepne a kosz, ha ő nem lenne.."

2010. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
a takarítót nem nézik le, viszont a munkatársat, aki leáll vele hossazabban beszélgetni, azt igen
2010. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Hengl Lászlóné válasza:
100%
Ha nem néznék le sokan ezt a kétkezi munkát,nem lenne ennyi munkanélküli.Ez a munkalehetőség mindig adott.
2010. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
100%
Én azokat nézel le akik annak ellenére hogy munkanélküliek semmibe veszik
2010. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%

Édesanyám is takarít,soha nem jutna eszembe lenézni azokat az embereket akik ezt csinálják.Tisztességesen megdolgoznak a pénzükért és ez inkább becsülendő.

És tényleg sok munkanélküni inkább nem megy dolgozni minthogy ilyen munkát végezzen...az maradjon csak otthon ..

2010. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez csak egy elvégzendő munka, ugyanúgy, mint bármi más. És nem is a legrosszabb: ha választanom kellene, hogy mondjuk pénztáros legyek vagy takarító, az utóbbit választanám.

Persze mindig lesznek sajnos emberek, akik lenézik a másikat a munkája miatt, csak sajnos mostanság nem divat ilyen munkákat végezni, csak hülye angol nevű érthetetlen dolgokat, csak az a menő...

2010. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!