Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pedagógus bérbesorolási szint...

Pedagógus bérbesorolási szint hogyan alakul ha?

Figyelt kérdés
Tudja valaki? Állítólag azok az évek is belszámítanak amiket mondjuk nem tanárként dolgoztunk. Illetve portfólió, stb stb. De pl ha van alig egy évem és egy négy hónapnyi megbízásos szerződésem, és kb négy-öt év más helyen eltöltött bedolgozott időm, akkor hova fogok besorolódni és főiskolai végzettséggel mennyi lesz szerintetek szeptembertől a fizetésem ha teljes állást tudnak nekem biztosítani? Ezt sosem vágtam, és légy szíves ne linket küldjetek, mert nem tudom hova tartozok a táblázatba majd. Ezért teszem fel a kérdést. Köszönöm aki tud válaszolni.
2017. júl. 2. 09:47
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:

Én tudom mindezt, hidd el, de az átlagember nem. én is mindig azzal vágok vissza, hogy bárkinek szabad tanárnak menni, ő miért nem ment, ha annyira jó? Nyilván vagy a fizu nem felelt meg, vagy a szakma megbecsültsége, vagy nem felelne meg tanárnak ő maga. Akkor miről beszélünk?

Ja, és az ilyenek szeretik a legjobban elmagyarázni, hogy hogy kell tanítani, vagy legalábbis milyen a jó tanár. A tanításhoz és a focihoz mindenki ért ebben az országban. :)

2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Én abba a csapatba tartozom aki volt fizikai munkán több évig és volt szellemin is és ki lehet fáradni nagyon is agyilag is a nap végére... Persze az egyik oldal nem tudja, hogy van aki már mind két felén játszott a munka világának és fárasztó... Idegileg is, amikor légy türelmes amikor már robbannál. :D Persze valakit fikázni kell, meg tényleg állandóan ezt hallani, hogy ilyen béremelés meg olyan... akkor zárjuk be az iskolákat, és akkor ő sem fog menni dolgozni, mert a gyerekére meg vigyáznia kell... akkor mi legyen? döntsenek... :P Persze vannak akik nem jó tanárok, de álltalánosítani nem fer. Mint ahogy van rossz kőműves is, vagy gyári semmirekellő melós is...
2017. júl. 7. 10:55
 13/55 A kérdező kommentje:
TEgnap felvetődött egy kérdés igazgatónőnél, hogy vajon ez a hat év a diploma megszerzésétől számítódóan hat év vagy az azelőtti időszak is beletartozik? Ez után fog nézni. Mert ezt nem írja a törvény pontosan...
2017. júl. 12. 03:37
 14/55 anonim ***** válasza:
Én ezt tavaly végigjártam, nem a diploma megszerzésétől számít a 6 év, hanem összesen.
2017. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Hála a jó Istennek. :D Mert akkor így megúszok egy csomó hülyeséget... vizsgázás meg ilyen baromságokat... :D Köszi.
2017. júl. 12. 10:38
 16/55 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, kérdező! Legalább valaki megússza ezt a baromságot a gyakornoki időszakkal :)
2017. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Van egy napkalkulátor, a weben kiszámoltam amik bele vannak vezetve a rózsaszín könyvembe itt kijön 5.93 év, de az első munkahelyemen 2002-ben letudott kb 45 napom az azért nincs beleszámítva mert az első könyvemet akkoriban elszórták. De az ügyfélkapun megnéztem a ledolgozott éveket és ott ott van. Remélem elhiszik, mert szerintem kb ennyi kéne hogy egész meglegyen. Meg hiába ez a négy hónap amit voltam most itt a suliban, de ez 8 órába volt, és tán 10 órától számítana bele, na meg megbízásos szerződés sem biztos... Jól kicentizem én is halljátok... :D

Remélem neked is összejön, igazából igazgatói jóindulat kérdése is ha jól vettem észre....

2017. júl. 13. 06:40
 18/55 A kérdező kommentje:
Ez a nyolc óra amit írtam heti nyolc...
2017. júl. 13. 06:41
 19/55 A kérdező kommentje:
Tegnap mondták bent az irodán nekem, hogy hivatalosan kikéretik a nyugdíjfolyósítótól az adatokat, és ott látszik mennyit dolgoztál. Én ügyfélkapuról kinyomtattam a listát, amin szerepel az a másfél hónap is aminek a rózsaszín könyvét anno eltökítették mert amúgy pont az hiányozna még ahogy írtam is.... pffff. Csak gondoltam leírom, hogy akit még érdekel ez, tudja....
2017. júl. 14. 09:43
 20/55 anonim ***** válasza:

Szia! Én még itt vagyok. Én is utánanéztem az enyémnek a könyvelőm segítségével. 5 év 2 hónap. Úgyhogy én így jártam.

Remélem, az egész előmeneteli rendszer megszűnik hamarosan, mert nagyon unom az egészet :)

2017. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!