Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pedagógus bérbesorolási szint...

Pedagógus bérbesorolási szint hogyan alakul ha?

Figyelt kérdés
Tudja valaki? Állítólag azok az évek is belszámítanak amiket mondjuk nem tanárként dolgoztunk. Illetve portfólió, stb stb. De pl ha van alig egy évem és egy négy hónapnyi megbízásos szerződésem, és kb négy-öt év más helyen eltöltött bedolgozott időm, akkor hova fogok besorolódni és főiskolai végzettséggel mennyi lesz szerintetek szeptembertől a fizetésem ha teljes állást tudnak nekem biztosítani? Ezt sosem vágtam, és légy szíves ne linket küldjetek, mert nem tudom hova tartozok a táblázatba majd. Ezért teszem fel a kérdést. Köszönöm aki tud válaszolni.
2017. júl. 2. 09:47
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
Szia! Régen jártam itt. Elvileg csak a közalkalmazotti éveket számítják be. Nekem pl. ez 0. Azonban erre vonatkozó jogszabályt nem találtam. A 6 évmunkaviszonyom miatt ugyan besoroltak Ped. 1-be, de annak csak a legelső kategóriájába. Fogalmam sincs mikor fogok előre lépni. Mivel nem találtam meg egyértelműen az erre vonatkozó passzust, amire hivatkozhatnék, és őszintén szólva, addigra már nagyon belefáradtam az egészbe, hagytam úgy, ahogy van és aláírtam a szerződést.
2017. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Én a 3-5 évesbe lettem, de nekem nem volt meg ennyi közalkalmazottként, azért is gondolom, hogy a 6-8-asba kéne akkor. Érted? ez nem érinti a dolgot mert akkor ha azt nézték volna akkor nem abba raktak volna bele. Picit ez lehet rés amúgy mert ezelőtt meg a gyakornoki van, ami ugye nem lehetek, mert megvan a hat év egyéb melóból amiben van közalkalmazottim is meg más is. Úgyhogy logika szerint szerintem igazam van, meg ezek szerint szerintük is, ha újra számolgatják... csak nem tudom most minek? Előzőleg megvolt, ezért lett nekem is ped 1-es... most újraszámolva mi is fog változni a múltamban ami már elmúlt? Nem értem....
2017. okt. 31. 12:39
 53/55 A kérdező kommentje:
Már megint... :D most megint jelezték, hogy ők szerintük nincs meg a hat évem... kíváncsi leszek mit számoltak már megint el.... wáááááááááááááááááááááááááá. Ezt nem hiszem el. :(
2017. nov. 7. 06:50
 54/55 A kérdező kommentje:
Most az újraszámolásomnál öt év hét hónapot számoltak össze. én most összeszámoltam, nekem hat egész valamennyire jött ki. ugyan én nem tudom ők mit számolnak bele, de valamit, miket kihagynak. Lehet, hogy a próbaidőszakokat mindegyiknél kivennék? de honnan tudhatnák, hogy x gyárban mennyi volt nyári munkán nekem a próbaidőm? Tud valaki valamit ezekről? Januárban átsorolnak azt mondta a gazdaságis, de most nem vagy még hat éves. De mondom akkor elviekben nem lehetnék ped 1-ben sem, mondják dehogynem, és mondtak valamit, csak síettek, nem is értettem. Nyár végén pedig mivel nem volt hat évem meg azért akartam gyakornokiba rakni.... Nem vágom most mivan... vagy azt akarják, hogy vegyem a lapot és hallgassak, vagy véletlen számoltak megint el valamit....
2017. nov. 7. 18:17
 55/55 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért csak fáradt voltam...
2017. nov. 7. 18:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!