Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pedagógus bérbesorolási szint...

Pedagógus bérbesorolási szint hogyan alakul ha?

Figyelt kérdés
Tudja valaki? Állítólag azok az évek is belszámítanak amiket mondjuk nem tanárként dolgoztunk. Illetve portfólió, stb stb. De pl ha van alig egy évem és egy négy hónapnyi megbízásos szerződésem, és kb négy-öt év más helyen eltöltött bedolgozott időm, akkor hova fogok besorolódni és főiskolai végzettséggel mennyi lesz szerintetek szeptembertől a fizetésem ha teljes állást tudnak nekem biztosítani? Ezt sosem vágtam, és légy szíves ne linket küldjetek, mert nem tudom hova tartozok a táblázatba majd. Ezért teszem fel a kérdést. Köszönöm aki tud válaszolni.
2017. júl. 2. 09:47
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

[link]



ez az egyik érv

2017. aug. 25. 19:37
 42/55 A kérdező kommentje:
Most futottam át ezt, ebből nem látok ilyesmit. Most tényleg nem egy intézménytől kéne véleményt kérni? Ilyen összevisszaságot ilyen komoly dolognál még nem láttam. :(
2017. aug. 26. 07:27
 43/55 A kérdező kommentje:
Helló. Megjött a POK álláspontja, tehát elküldték emailben is, ma ezt kinyomtattam igazgatónak. Alig olvashatott bele, hozta, hogy ez őt igazolja, de a végén volt a lényeg, és ott már látszott rajta, hogy hoppá.... és azért megvárja, hogy a jogász is mit ír neki és ezt is elküldte neki amit a POK írt hivatalosan nekem. Hát meglátjuk mi lesz... csak gondoltam megírom, hogy még nincs vége...
2017. aug. 30. 18:36
 44/55 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál. Nem semmi ez az ügy. Nekem sem volt egyszerű tavaly, de ez még rosszabb. Továbbra is szorítok, hogy sikerüljön a Ped. I. ! :)
2017. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Köszike. :D De ha neked is összejött és tényleg minden egységes, akkor ennek is ugyanúgy sikerülnie kell.
2017. aug. 31. 16:38
 46/55 A kérdező kommentje:
Nos a POK, egy jogász, és egy ügyvéd is Ped 1-et mondott rám végül is, szóval siker lett a vége, tegnap óta már ők is ennek vesznek, belátták, hogy oda kell, hogy besoroljanak, szóval megérte utánanézni! :) Jók legyetek, minden jót! :)
2017. szept. 9. 01:54
 47/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok! nem tudom olvassa e még valaki de. Megkaptam az első fizum és ugye elismerték, hogy a hat évem egyéb időből beleszámít, így ped egyes vagyok. namost.... [link]

Ha ezt megnézitek, akkor nekem Ped 1-nél a 3-as kategória, tehát a 6-8 évesig kéne tartozzak, mert eleve akkor nem is lehetnék Ped 1-es. És a 2-be soroltak be, így bruttó 18 ezerrel kb kevesebb a fizu. megnéztem az elismert időket ott egy évet csak kihagytak, de két hónapnyi munkaügyi központos hónapot meg odavettek. Ez most elnézés, vagy tényleg én látom rosszul? Most menni akarok megint szólni az igazgatóiba... Nem értem én ezt az egészet már hogy miért nem lehet jól besorolni....

2017. okt. 9. 07:46
 48/55 A kérdező kommentje:
nem tud senki valamit mondani arról amit írtam?
2017. okt. 15. 06:20
 49/55 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem akarnak. Ha arról van szó, hogy megfizessenek valakit, akkor hirtelen nagyon kapaszkodnak minden fillérbe.

Beszéltél azóta az igazgatóval? Mi lett?

2017. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
A héten behívott, hogy ez és ez a kivetített munkaviszony micsoda, magyarán újraszámolják azt ami már megvolt számolva, és vinnem kell, vagyis keressem meg, egy nyolc évvel ezelőtti munkaszerződésemet. Mondom, de ott van a rózsaszín könyvben, az nem elég? Az a poén, hogy okés, meg kell őrizni ezeket, de én nem otthol élek, és ezek a régi dolgaim majd hetven km-re vannak tőlem, így anyut kértem meg, hogy keresse meg, most fogja feladni...de szerintem tök egyértelmű, hogy ha eddig megvoltak az évek nem értem minek számolják újra. csupán egyel fentebb kéne rakjanak és ennyi. Ha ped 1-es lettem, nem lehetek a 3-5 éves tapasztaltak között mivel nekem a hat évemet fogadták el...
2017. okt. 29. 03:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!