Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez miért van illetve miert...

Ez miért van illetve miert fogadják el a munkások?

Figyelt kérdés
Miért fogadják el a munkások azt hogy ilyen kevés legyen a fizetésük (átlag Br:733/833Ft) és ezt a sok adót is amit folyamatosan elvesznek tőlük? Mért nem harcolják ki a magasabb fizetést? Én az egyik gyárban másfél óra alatt legyártottam 1raklap cuccot amit a cég 1.3millióért adott el 8órás műszakban 4-5raklap + amit a kollégák is gyártottak. Akkor abból a sok pénzből vígan tudnának több fizetést adni csak az emberek nem tesznek érte és ugye durván 2óra alatt egy kész raklapert én kaptam Br: 2x733ft-ot a cég meg 2x1.3milliót.Normális véleményt??!!

2017. szept. 13. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
17%
A keményebb munka többet ér,mint a kényelmesebb. És a kizsákmányolás embertelen és undorító dolog.
2017. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
#47-esnek ment
2017. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:

Felesleges veletek vitatkozni :D Jo igy mindenkinek ahogy latom. Látszik nem operátorok vagytok. Milyen erdekes régen többet ért a melós munkája..

Ja hat nehogy lejjebb adja az igazgato vagy a tulaj, a gyerekei szarba se veszik, az asszony félre kefel, barátok nincsenek, őket mar csak a vagyonuk boldogítja:D


Te meg ne magyarázz kedves válaszoló

mer en tanultam eleget van szakmám csak epp eleinte nemtudtam elhelyezkedni, arról meg nem tehetek.

2017. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
#53 A szexualitás magánügy és nem kell elfojtani a nemi vágyat! Csak a prűd és frigid nők azok akikkel baj van. Nem tudják értékelni a szabados és felszabadult szexet! Hülye sznob bigott prűd népség azok!
2017. szept. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
Hollandiában szexuális szabadság van és más dolgok is jobbak. Magyarország nagyon prűd elfojtó és nemiségellenes ország,nem csoda ha az emberek bekattannak.
2017. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:

Persze hogy régen többet ért egy melós munkája, ma meg azé a szoftverfejlesztőé és mérnöké ér többet akik ketten fél év alatt az egész gyártósort automatizálják.

5x annyit keresnek? Igen.

Kiváltanak 5 biodroidot /fő belátható időn belül? Igen.

Miről beszélünk?...

2017. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 A kérdező kommentje:

Ma 00:45

És mivan akkor ha kiváltogassák a biodroidokat akiknek ezért lassan munkájuk sem lesz és éhezni fognak, aztán a biodroidok kannibálként megeszik a mérnököket a fejlesztőkkel együtt kenyér helyett?

2017. szept. 15. 00:52
 58/79 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha a nagyanyám a nagyapám lett volna.

Hülyeséget lehet kérdezni, de választ be várj..

2017. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:

#53-as ordít rólad az irigység,totàlisan.

Nem fogja leadni veletek ellentétben az igényeit.

Miért vennék semmibe?

Miért gondoljàtok azt aki gazdag az boldogtalan?

Honnan szeditek ezt a f_szsàgot könyörgöm?

Amúgy nyugi az igazgatónak is lesz hamvas szeretõje ha úgyvan akivel mindent meg tud csinàlni az àgyban.

Partizik,a legfinomabb kajàkat eszi,a legjobb nõket kaphatja meg.


Kérdezõ inkàbb tanulnàl te is,ennyi baromsàgot régen hallottam.

A csóró melóssal sehol se foglalkoznak Pont.

Igen a melós vagy tanul képzi magàt vagy éhen döglik senkit se fog érdekelni,õ éljen jól màsokra sz..rnak kész.


Nincs mi van ha,vagy megszoksz vagy megszöksz.

2017. szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 A kérdező kommentje:

Ma 01:05

Ilyen felfogással akkor ne csodálkozz majd ha egy szegény éhező munkás kirabolja anyukádat pár ezer forintért vagy a gyerekedet vagy a párodat mert ugye az ember ösztönből túlélő és nem fog beleegyezni abba hogy éhen haljon a magadfajta félek a főnöktől féle figurák miatt IS... Öltek már embert 20forintért is.. és akkor azon se kell csodálkozni ha kirabolják a házad kocsid vagy éppen elrabolja a kölködet külföldre eladni prostinak vagy éppen drogot árul és valami drogos tesz ellened valamit. Mert ugye ha bele kényszerül akkor bizony pénzt csinál vagy így vagy úgy! Hála neked is!

2017. szept. 15. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!