Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez miért van illetve miert...

Ez miért van illetve miert fogadják el a munkások?

Figyelt kérdés
Miért fogadják el a munkások azt hogy ilyen kevés legyen a fizetésük (átlag Br:733/833Ft) és ezt a sok adót is amit folyamatosan elvesznek tőlük? Mért nem harcolják ki a magasabb fizetést? Én az egyik gyárban másfél óra alatt legyártottam 1raklap cuccot amit a cég 1.3millióért adott el 8órás műszakban 4-5raklap + amit a kollégák is gyártottak. Akkor abból a sok pénzből vígan tudnának több fizetést adni csak az emberek nem tesznek érte és ugye durván 2óra alatt egy kész raklapert én kaptam Br: 2x733ft-ot a cég meg 2x1.3milliót.Normális véleményt??!!

2017. szept. 13. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:
Vagy lecumizhatsz azért hogy lecumizhass mégegyszer
2017. szept. 15. 02:07
 72/79 anonim ***** válasza:
90%
Azt meg elfelejtettem irni hogy a magyar filmek is katasztrofálisak, ha valami fejes lennék betiltatnan az összes magyar filmet, borzasztóak. Régiekkel nincs bajom.
2017. szept. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
Definiáld a régi filmet. Meddig számítva, pl. rendszerváltás?
2017. szept. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:

#72

Hát arra van pénz... Egyszer nézd meg a nagy magyar sci-fi filmet pfpfpff be$zarás inkább kapálni küldeném őket napszámba.

2017. szept. 15. 02:14
 75/79 anonim ***** válasza:
Definiáld a régi filmet. Meddig számítva, pl. rendszerváltás?
2017. szept. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

#72

Hát arra van pénz... Egyszer nézd meg a nagy magyar sci-fi filmet pfpfpff be$zarás inkább kapálni küldeném őket napszámba.

2017. szept. 15. 02:14
 77/79 anonim ***** válasza:
0%

Régi mint pl az indul a bakterház, sorstalanság. Ezek filmek. De mik ezek a mai sz@rok? Mar a cimuktol

is rosszul vagyok!! Pl sohavegetnemeros, pappa pia

Mi a....Ráadásul mar a szinkrontol

kiraz a hideg valamiert mar az alapján fel ismerem hogy magyar, aztan elkezdem nézni es a semmiről szól meg a szexről

2017. szept. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:

A Sorstalanság alapból fos, max ahhoz képest jó..

Ráadásul nem régi és minden évben készülnek hasonló magyar filmek. Más kérdés higy te ezekről nem tudsz.

2017. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

Ha már filmek: Egri csillagok, Abigél, Bujtor-filmek.

Ezek teljesen magyar filmek voltak, itt forgatták, a

szereplők is magyarok. Persze most tekintsünk el attól,

hogy nincs tele CGI-vel, mert ez nem az a stílus. És

nem azért jók, mert azokon nőttem fel, hanem mert

minőség.


Az internetadóról meg annyit, hogy az egy bazinagy

elterelés volt :) Rágott a kutya egy csontot, amit nem

akart elengedni, erre odadobtak nekik egy húsdarabot,

amire mégjobban rácuppan. Erről szólt az internetadó.

2017. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!