Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet úgy havi 1...

Hogyan lehet úgy havi 1 millió Ft-ot keresni, hogy már ne kelljen érte dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert kereshet valaki akármilyen jól, az akkor is csak egy mókuskerék marad, hiszen minden nap dolgoznia kell azért a pénzért.

Engem az érdekel, hogyan lehet azt elérni, hogy már ne kelljen a pénzért dolgozni?



2017. nov. 21. 10:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Légy tőzsdespekuláns.
2017. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ismerosom pl havi 1 milliot keres szinte passzivan, keresooptimalizalasbol. Elotte bele tette a munkat rendesen, es ma mar a kereso adja a latogatokat amikbol jon penz.


Minden passziv jovedelem vagy befektetes vagy olyan munka, amibe belefektetsz erot, es utana csorgadozik a penz. Ez kb minden fajta vallalkozasra is igaz lehet.

2017. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
36 milliót lekötsz évi 38,2%-os kamatra, 5% valós infláció lejön, 996 ezer Ft havonta, adózás előtt, tehát ettől kicsit több kell hogy adózás utána megmaradjon 1 millió.
2017. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Na itt ez a gyökér reálkamatos 13-as... hogy nem milliárdos még, nem is értem :D
2017. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
12: Az tiszta sor, hogy idő, energiát, munkát, pénzt kell bele tenni először.
2017. nov. 21. 15:52
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél parkolóházat, és add ki a helyeket. Vagy garázsokat.
2017. nov. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Hol olvastál olyat, hogy én éltem végig csak a lábamat szeretném lógatni?"


A kérdésed arról szólt hogy ne kelljen érte dolgozni. Dolgozni mindenképp kell érte, hol többet hol kevesebbet.


"Ebből látszik, hogy a legtöbb ember csak a napi mókuskerék és a láblógatás végletekben tud gondolkodni."


A te kérdésed is pont ilyen véglet...

2017. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17:

"A kérdésed arról szólt hogy ne kelljen érte dolgozni."


Így van, ezt jól látod.

Továbbra sem találok "láblógatásra" vonatkozó kérdést a részemről.

Miből gondolod, hogy attól, mert valakinek van havi 1 vagy akár 10-20 millió Ft havi bevétele úgy, hogy neki már nem kell dolgoznia azért a pénzért, akkor ő már nem csinál semmi mást??


"A te kérdésed is pont ilyen véglet..."


Úgy látom továbbra sem sikerült megértened a lényeget, de nem baj. Annak azért örülök, hogy vannak jópáran, akik megértették.

2017. nov. 22. 10:44
 19/24 anonim válasza:
Ha rájön valaki, hogy olyan valaki, akinek nincs befektetni való pénze, hogy tud 1 milliót keresni, tudassa velem is. De én megdolgozok érte, csak valahogy csak nem jön össze a havi egymillió!
2017. nov. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A kérdező azért akar dolgozni hogy elérje amit felvázolt. Nem a lábát akarja lógatni. Mi nem tiszta ebben?

Egyébként én is a berbeadásra szavazok. Lakás, garázs, stb. Nekem is hasonló terveim vannak.

2017. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!