Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak a hatalmas bérek?...

Hol vannak a hatalmas bérek? Nettó 200 alatt nincs melós Pesten állítólag-én nem látnám

Figyelt kérdés

Az folyik a csapból is hogy hatalmasat nőttek a bérek és nettó 200 alatt már sormelóst se találni pesten.

Na én pesti vagyok és álláskereső. És tapasztalatom nagyon is gyakorlati (vagyis nem olvastam hallottam mondták stb hanem elsőkezes tapasztalat) hogy milyen pénzeket ajánlanak nekem.

Hát.

Van állás dögivel. Annyi mint a szemét. Egy nap alatt 10 helyre is felvennének. Na de mennyiért.

Btto 150-160-170. A btto 170 a max. Btto és nem nettó még nettóban is karcsú lenne de nem nettó.

Szóval az a btto 160 mennyi is? 120-110 nettóban? És akkor hol vannak a nagy hatalmas bérek? Én nem találkozom velük. Van meló szarért húgyért. Na ez van.


És akkor hallom hogy 200 alatt már sormelós sincs. És akkor megkérdem hogy hol???? Mert oda megyek!!!

De erre mindig CSÖND a válasz.

Konkrét helyet valahogy sose ajánlanak csak a nagy hangzatos maszlagok hogy „mindenhol megadják már a 180-at kézbe“... hát... akkor??? Hol az a mindenhol??


2018. jan. 16. 11:39
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
55%

Egy nap 10 állásra vesznek fel??

Na nemár! Attól, hogy napi 10 új látsz profession-on még nem jelenti azt, hogy oda fel is vettek.

2018. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjátok már ezt a nyomorékot, előbb utóbb úgy is szívrohamot kap...
2018. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

"Egy nap 10 állásra vesznek fel?? "



Simán. Ha csak körbejárok a lakótelepen és elmegyek a közeli hiperbe nem 10, 2x 10 táblát látok eladót kisegítőt pultost árufeltöltőt felveszünk.


Van olyan bolt itt ami tavaly nyár óta se talált kisegítőt.... talált volna, csak feketén szarért semmiért senki se lép be.

Én se.

2018. jan. 16. 12:03
 14/57 anonim ***** válasza:
35%

Persze hogy az, Kérdező. Ha létezett is valaha ilyen melóhely, pillanatok alatt feltöltötték az összes csókossal, kenőpénzessel (a maradék pályakezdőkből már csak ezután válogatnak). Ha pártkatona vagy, esetleg az értékesítési igazgatóval együtt bratyiztatok óvoda kiscsoportban, fölvesznek.

Egyébként meg mikor mondott a kúrmány valaha is igazat? Az se igaz amit kérdeznek. Ez ma Mutyiország, Korrupcióland, köszönhetően a sok agyatlan bégető birka szavazónak. Meeee! Beeee! Meeee! Beeee!

2018. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:

"z profession-on még nem jelenti azt, hogy oda fel is vettek."



Ezek nem olyan állások amik fenn vannak bárhol is...

2018. jan. 16. 12:04
 16/57 anonim ***** válasza:
13%

Áruld már el, miért nem válaszolsz?


MIÉRT NEM MÉSZ A 2-ES VÁLASZODBAN LEÍRT MUNKAHELYRE? MIÉRT? MIÉRT KERÜLÖD A VÁLASZADÁST?

2018. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg mikor mondott a kúrmány valaha is igazat? "


Soha az életben nem mondott még igazat, de ezt (béremelkedés munkaerőhiány...)bőven nem csak a kúrmánytól hallható. Bőven nem.

2018. jan. 16. 12:06
 18/57 A kérdező kommentje:

"Áruld már el, miért nem válaszolsz? "


Me.... csak. Most jó? Csak.

2018. jan. 16. 12:06
 19/57 anonim ***** válasza:
39%
Mert jobb hisztizned mint valami kislány, ugye? Mint felemelni a büdös seggedet.
2018. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:

Ja, hogy pénztáros, árufeltöltő pozícióra gondolsz?

Kezdőfizetésnek a "Btto 150-160-170. A btto 170 a max." teljesen reális.

2018. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!