Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak a hatalmas bérek?...

Hol vannak a hatalmas bérek? Nettó 200 alatt nincs melós Pesten állítólag-én nem látnám

Figyelt kérdés

Az folyik a csapból is hogy hatalmasat nőttek a bérek és nettó 200 alatt már sormelóst se találni pesten.

Na én pesti vagyok és álláskereső. És tapasztalatom nagyon is gyakorlati (vagyis nem olvastam hallottam mondták stb hanem elsőkezes tapasztalat) hogy milyen pénzeket ajánlanak nekem.

Hát.

Van állás dögivel. Annyi mint a szemét. Egy nap alatt 10 helyre is felvennének. Na de mennyiért.

Btto 150-160-170. A btto 170 a max. Btto és nem nettó még nettóban is karcsú lenne de nem nettó.

Szóval az a btto 160 mennyi is? 120-110 nettóban? És akkor hol vannak a nagy hatalmas bérek? Én nem találkozom velük. Van meló szarért húgyért. Na ez van.


És akkor hallom hogy 200 alatt már sormelós sincs. És akkor megkérdem hogy hol???? Mert oda megyek!!!

De erre mindig CSÖND a válasz.

Konkrét helyet valahogy sose ajánlanak csak a nagy hangzatos maszlagok hogy „mindenhol megadják már a 180-at kézbe“... hát... akkor??? Hol az a mindenhol??


2018. jan. 16. 11:39
1 2 3 4 5 6
 31/57 3HónapKaució ***** válasza:
94%

"Na ja csak akkor ne hallanám hogy "emelkedtek a bérek de hűdemennyit " és hol? "


Kínában a kommunista diktatúrában amit a kapitalista propaganda fikáz emelkedtek és ide jönnek üzletket és ingatlanokat vásárolni.


Persze kérdező, 99% ami nem női masszőr meg 5 év tapasztalatos mérnökmunka az 3 műszakos rabszolgamunka és kb. úgy képzeld el hogy rendesen megaláznak a munkahelyeden nem hogy örülnének hogy valaki megy dolgozni.


"Nem csoda hogy nincs emberbük."


Ne is legyen, megérdemlik. Remélem csődfelszámolás és az adósok börtönébe jutnak. Van ahol még a 2017 es minimálbért sem emelték meg vagy vissza kell adni a + fizetést a munkaadónak. Próbáld ezt megjátszani 1 ukránnal/románnal.

2018. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

"Van ahol még a 2017 es minimálbért sem emelték meg vagy vissza kell adni a + fizetést a munkaadónak"


Na csak óvatosan!!! Amikor én UGYANEZT LEÍRTAM itt korábban a GYK ne lehülyéztek letrolloztak hogy mi ez hazudok kitalálom stb..


Pedig ez így van!!


SZÁZÁVAL vannak olyan helyek ahol még a 17-es minimálemelést se hajtották végre!!!

És már itt az új 18-as emelés!!!!

2018. jan. 16. 14:56
 33/57 anonim ***** válasza:
0%
IGAZAD VAN!!!!!!4négy
2018. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
50%

Csinalj vallalkozast,minthogy az idiota munkaltatokra varjal.

Tudod mi a baj a munkaero piaccal?

Elmondom meg az osszes olyan feregnek aki itt gykn adja az eszt hogy dolgozz, hisztizes helyett.

Van egy nyitott pozicio egy jobb cegnel kiirjak hogy szakmai tapasztalat stb. Fizetes brutto 400ezer mondjuk. Na most beadod az oneletrajzodat,nem fognak visszajelezni miert? Mert egy ilyen allasra ami viszonylag jol fizet 150en beadjak minimuma jelentkezest,es azok kozul kivalasztanak 3at.

Tehat ez amikor veszel az ujsagosnal sorsjegyet es huzol egy pakkbol amibol egy az ahol nagyobb nyeremeny van,a tobbi magyon keves, vagy 0ft.

Igy mukodik, az osszes tobbi pozicio zart.

Zart az jelenti hogy megse hirdetik a kulvilagnak.

Ennyit errol, menjel ki kulfoldre mosogatni sporolj,aztan csinalj sajat vallalkozast, arra mar ugyis sokan kapnak vissza nem teritendo tamogatast.

2018. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

"Igy mukodik, az osszes tobbi pozicio zart.

Zart az jelenti hogy megse hirdetik a kulvilagnak. "



Így van!!!

Ahova meg tényleg lehet menni mert hiány van annak meg oka van, 3 műszak szarért húgyért na oda lehet menni.

De oda meg a kutya se akar.

2018. jan. 16. 15:55
 36/57 anonim ***** válasza:
80%

#34, maximálisan egyetértek veled. Az a baj, hogy ezeknek hiába magyarázod. A sok narancsködös kormányidióta szerint Magyarország jobban teljesít és kész, ne okvetetlenkedjenek itt mindenféle kis lumpen elemek, hogy ő nem tud megélni a fizetéséből. A simán gyárilag ostoba proli meg fel se fogja amit írsz, azzal a pár magányos agysejtjével az éjjelnappalbudapestnél meg az esti sörikénél bonyolultabb összefüggéseket képtelen átlátni.

Nagy favoritom a "tanujjad kifele a sztárszakmát, oszt csiliomos leszel, hö" sláger, meg "énnekem bejött a szakma, mert akartam a sikert, az a te bajod ha neked nem". Jó hogy nem má' azt mondják, csinálj MLM-átverést, me' a Tribuszernénak bejött,vagy rabolj bankot, me' a Viszkis milyen jól járt.

2018. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

"Zart az jelenti hogy megse hirdetik a kulvilagnak. "



Vagy ha meg is hirdetik még meg se jelent a hirdetés már ott ül a csóka abban a székben- a sok szerencsétlen meg beadja a pályázatát abban a naiv hitben hogy van értelme.

2018. jan. 16. 16:05
 38/57 anonim ***** válasza:
19%
Én 24 vagyok, és nettó 350-et keresek. Jah, persze, tanultam meg már egy ideje dolgoztam érte. Szóval pont leszarom a problémádat.
2018. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

"Én 24 vagyok, és nettó 350-et keresek."


Már megint itt vagy te szutyadék? Te vagy a nettó 24f programozó 350-es hulladék.

Nem rúgtak még ki 100x?

2018. jan. 16. 18:37
 40/57 anonim ***** válasza:
54%

Nyitott,zart pozicios valaszolo vagyok.

Annak uzenem aki irta hogy 24 eves 350ezret keres es programozo.

Fel lehetne mar vegre valakinek nyitni a szemeteket,hogy NEM MINDENKI ALKALMAS ARRA HOGY PROGRAMOZO LEGYEN. Egy programozonak , van egy ilyen ismerosom aki 4 evesen mar , a gep elott ult legujabb x box jatek es hasonlok, es massal nem.is foglalkozott, tonkre is ment a szeme, nem veletlenul szemuveges a legtobb.

De nem mindenki olyan, hogy 1 oranal tobbet ott tud ulni a gep elott. Tehat hiaba dicsekszel a 350 ezres fizeteseddel nem verjed a nyaladat, . Es nem csak programozokbol all a vilag.Attol vagy meno ha mernoknek vagy programozonak tanulsz, persze. Ez nem menoseg,ez megint a munkaero piac hibaja hogy ezeket reszesiti elonyben ilyen meg olyan jo fizetesekkel.

Aztan a pekek meg haljanak ehen mikozben sutik az orszag nepenek a kenyeret, havi 100ezres fizetessel.

2018. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!