Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak a hatalmas bérek?...

Hol vannak a hatalmas bérek? Nettó 200 alatt nincs melós Pesten állítólag-én nem látnám

Figyelt kérdés

Az folyik a csapból is hogy hatalmasat nőttek a bérek és nettó 200 alatt már sormelóst se találni pesten.

Na én pesti vagyok és álláskereső. És tapasztalatom nagyon is gyakorlati (vagyis nem olvastam hallottam mondták stb hanem elsőkezes tapasztalat) hogy milyen pénzeket ajánlanak nekem.

Hát.

Van állás dögivel. Annyi mint a szemét. Egy nap alatt 10 helyre is felvennének. Na de mennyiért.

Btto 150-160-170. A btto 170 a max. Btto és nem nettó még nettóban is karcsú lenne de nem nettó.

Szóval az a btto 160 mennyi is? 120-110 nettóban? És akkor hol vannak a nagy hatalmas bérek? Én nem találkozom velük. Van meló szarért húgyért. Na ez van.


És akkor hallom hogy 200 alatt már sormelós sincs. És akkor megkérdem hogy hol???? Mert oda megyek!!!

De erre mindig CSÖND a válasz.

Konkrét helyet valahogy sose ajánlanak csak a nagy hangzatos maszlagok hogy „mindenhol megadják már a 180-at kézbe“... hát... akkor??? Hol az a mindenhol??


2018. jan. 16. 11:39
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
#20 az a baj, hogy még ebből is levonnak, örülhet ha 100-at hazavisz belőle...
2018. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 3HónapKaució ***** válasza:
34%

"Az folyik a csapból is hogy hatalmasat nőttek a bérek és nettó 200 alatt már sormelóst se találni pesten. "


nézted a jófogás állásajánlatokat Budapesten? nettó 140 nek már örülhetsz! az, hogy a média meg a hazug statisztikák amiket úgy módosítottak hogy a tetves érdekeinek megfeleljenek, nem valósak. Kéne egy baromi nagy forradalom de úgy hogy egész Budapestet meg a legtöbb nagyvárost fölkéne forgatni mint ahogy Ukrajnában tették. Ők azóta jobban élnek. De tökmindegy, mert ha megvonják a nyugdíjat úgyis éhségforradalom lesz a jóléti kapitalista rendszerben, mert a nyugdíjasok még más rendszerben nevelkedtek és megtanulták, hogy az az övék amit kizsarolnak. A nyugdíjasok lázadoztak legjobban mindig.

2018. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
83%

bruttó: 150 ----- nettó: 99 750 Ft

bruttó: 160 ----- nettó: 106 400 Ft

bruttó: 170 ----- nettó: 113 050 Ft


Ha magasabb fizetés szeretne, akkor ne a kereskedelemben próbálkozzon.

2018. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

Na ja csak akkor ne hallanám hogy "emelkedtek a bérek de hűdemennyit " és hol?


Itt nem.

2018. jan. 16. 12:35
 25/57 A kérdező kommentje:

"nézted a jófogás állásajánlatokat Budapesten?"


Hét ez az hogy sajnos nézem. 3 műszakos sormeló műszóval operátor btto 180ért és folyamatos műszakban. se hétvége se ünnep?

Btto 180????

Akinek 6 anyja volt.

Nettó 180-ért se.


Nem véletlen hogy nincs is emberük és már a jófogást szarják tele a hirdetéseikkel.

2018. jan. 16. 12:37
 26/57 A kérdező kommentje:

"Ha magasabb fizetés szeretne, akkor ne a kereskedelemben próbálkozzon."


Nem csak ott próbálkozom.... bőven nem.

2018. jan. 16. 12:39
 27/57 anonim ***** válasza:
94%

Az tényleg elég sokatmondó, ha már a Jófogáson kell összefogdosniuk az embereket az álommelójukhoz :DDDDDD tisztára mint az MLM-átverés...arra is már csak úgy találnak balekot, ha átlagos melónak maszkírozzák, és még ki is írják nagy kani betűkkel mindig, hogy "NEM MLM" :DDD ahhoz képest, hogy a kilencvenes években nagy garral beharangozták, hogy ez a jövő üzletmodellje :DDDDDDDD


Nuku hétvége,ünnepnap :D apjuk fszán kiránduljanak...akkor má' az is jobb, ha elmész benzinkutasnak, ott se keresel többet & nincs hétvége, ünnep, de csak feleannyit kell dolgoznod, és nem várnak el mindenféle szaros diplomát meg papírfecnit aminek köze nincs a munkakörödhöz...

Az a szégyen, hogy van olyan elkeseredett ember aki még ennyiért is elvállalja. Ha senki nem vállalná el, kénytelenek lennének nettó 200-zat adni, vagy csődbe mennek, mindegy melyik.

2018. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

"Az a szégyen, hogy van olyan elkeseredett ember aki még ennyiért is elvállalja."


Ideig óráig. Ma felveszed ott van 1-2 hónapot aztán lép.

2018. jan. 16. 13:03
 29/57 A kérdező kommentje:

"vagy csődbe mennek"



meg ugye KSH adat napi szinten 150-200 üzleti vállalkozás fejezi be működését. NAPI szinten 200 suttyópista káeftének lesz annyi. Azért ezt kellemes tudni.

2018. jan. 16. 13:05
 30/57 anonim ***** válasza:
Az a 150-200 üzleti vállalkozásból azért sok olyan van, aki direkt dönti be a vállalkozását, hogy utána másnap újra megalapítsa új néven, az adókedvezmény miatt.
2018. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!