Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Választási napon vasárnap...

Választási napon vasárnap 5-24-ig épületőrzést mennyiért vállalnátok? Összeg?

Figyelt kérdés

Az iskola kiadta az épületét a májusi EP választásokra választási helyszínnek. Az iskola mint kiadó köteles biztosítani 1 főt mint „épületfelügyelő“ a teljes időre.

A választás ugye vasárnap, ami nem munkanap, az iskolában meg aztán pláne nem az. A választás miatt már hajnali 5kor nyitni kell az épületet, majd lemegy a voksolás és aztán összesítenek admin stb tehát úgy este 22-ig biztos ott lesznek de lehet éjfél is.



Tehát a kérdés úgy hogy nem munkanap sőt vasárnap mennyiért vállalnátok ezt a menetet? 5-24-ig felügyelet? Semmit se kell csinálni egyébként csak ott lenni (nyitni zárni), de azt tényleg meg kell tenni mert ellenőrzik.


mennyit kérnétek? összeg.


Ja és persze utána hétfő munkanap amikor meg menni kell rendesen.... tehát ott vagy 22-24-ig, majd haza tán hajnali egyre ágyban vagy aztán másnap hétfőn reggel hétre legyél ott újra....


Ezt is kalkuláljátok be!


Kérem a válaszban ne firtassuk hogy ez törvénytelen. Az mert eleve 5-24-ig munkára kötelezni valakit majd másnap reggel 7-re berendelni újra úgy hogy közte nincs meg a 8 óra pihenés... törvénytelen de kb senkit se érdekel.


2019. ápr. 26. 10:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

#20 Ha ennyi kifizetéssel jönnek akkor már több 10 éve ott dolgozhatsz, nem értem mire a kérdés?! Tudhatnád mennyit "érsz" és mennyit adnak oda.


Te vagy egyedül aki ezt vállalni tudja vagy van más is?

2019. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

"Te vagy egyedül aki ezt vállalni tudja vagy van más is?"


Akkor nem érted a szitut eleve. A többiekhez kb oda se megy a főnök mert azok helyből passzolnák és nem 5-ért nem 15-ért de 50-ért se mennének el erre a szarra.



ígY bárki vállalni TUDNÁ na de ki az aki el is vállalja főleg ennyiért ?? Erre mondtam hogy a helyem kiadó. ha egyesek szerint ez egy jó ajánlat akkor hajrá!! Akkor biztos holnapra 20an állnak majd sorba érte?

De akkor miért is kellenék én? Akkor ott a csomó másik tessék abból választani.

Bakker 17-18 órára 5000 ft -ot adni!!! Hát a k***va anyját.

2019. ápr. 26. 20:56
 23/49 anonim ***** válasza:

#22 De azt is lásd benne, hogy nem dolgozol, hanem konkrétan 5 perc munkád van a többiben azt csinálsz amit akarsz..


Nem mindegy, hogy valaki reggel 5-től éjfélig cementet pakol vagy te 5kor kinyitsz éjfélkor meg bezársz, köztes időben meg semmi dolgod.


Ezt értsd meg.

2019. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

"Ezt értsd meg."


nem tudom mit kell ennyit bonyolítani egy halál egyszerű kérdés.

én ezért a szarakodásért (5-22-g) 15 KP-t kérek a kezembe. Akkor is ennyit kérek ha semmit se kell csinálni.


Ha a cég ezt nem akarja megadni semmi gond, nem dráma, de akkor keres valaki mást. És ennyi.


Nem tudom ezen mit kell ennyit magyarázni?



nem kötelező nekem a "semmiért" 15-öt adni egy napra.

Keresnek valakit aki vállalja harmadennyiért.


Ő dolguk.


Ezért a hatalmas pénzért amit adnának (5000 ft 5-22h-ih anyám..... b***ák meg...) na ezért tömegek jönnek majd a helyemre. Tömegek!!


Van még amibe bele kívánsz kötni?

2019. ápr. 27. 09:41
 25/49 A kérdező kommentje:

Ja és egyébként jelzem hogy 5000 ft 7-18 órára még a minimálbéres órabért se érné el..... 618 ft nettó lenne egy órára a legkevesebb amit adhat (még akkor is ha csak ülni kell egyhelyben... ugyebár...) de lévén ez vasárnap és nem munkanap így 100%-os pótlék járna rá így kapásból 2x 618 lenne.


Akkor számoljunk!

18 óra x (2x 618 ft) = mennyi is az?

22.000 FT nettó!!!!!!



és még mindig csak minimálbérnél vagyunk!!


Szóval az én 15.000 igényem még karcsú is!!



Na erre valami nagyon okos??

2019. ápr. 27. 09:54
 26/49 anonim ***** válasza:

"5-kör kinyitsz> lefekszel aludni > netezel, újságot olvasol > bezársz"


14-es, Te vagy nem voltál még választáson, vagy nem figyelted meg az ottani portás munkáját, mert ez rohadtul nem így van.

Attól kezdve, hogy odaérnek az szszb tagjai, folyamatos nyüzsgés van. Fél 6-tól 6-ig asz szszb tagjainak a "nyűgjeit" kell orvosolni (hol a vécé, kérek még egy széket, nincs egy asztal?, stb), aztán 6 -kor kinyit a szavazókör és a járókeretes idős néni/bácsi lépcsőn való felsegítéséig, a világ összes kérdésére választ kell tudnod adni. Percenként fogják a portástól megkérdezni, melyik szavazókörbe kell menniük az ilyen és ilyen utcába lakónak, stb. Hőzöngőket, randalírozókat, bejárat előtt agitálókat eltávolítani, bombariadó, rosszullét esetén intézkedni, lezárni a szavazókört - szóval olyan csak a mesében van, hogy ott úl és nem csinál semmit.

2019. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
#26 Leírta a kérdező, hogy nem kell semmit csinálnia csak nyitni és zárni..
2019. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

"#26 Leírta a kérdező, hogy nem kell semmit csinálnia csak nyitni és zárni.."


de BAMMEG EZ NEM A KÉRDÉSEMRE a válasz!!! Fogjuk már fel!!

Ha egész nap egy székben kell ülni és a farkamat verni akkor is abszurd 18 órára 5000 ft adni!!


Ilyen marha nehéz ezt felfogni vagy mi??


Ennyi pénz (270 ft órabér !!) még akkor is bicskanyitogató ha csak levegőt kell venni érte és mást nem


Ez nehéz kérdés vagy mi?

2019. ápr. 27. 11:05
 29/49 A kérdező kommentje:

"nem kell semmit csinálnia csak nyitni és zárni..

"


Ja és ezt a főnök mondja nem én. Hogy ő honnan tudja ezt rejtély mert ő még sose csinált ilyet. persze szerinte a munkahelyen senki se csinál semmit csak ő.

2019. ápr. 27. 11:10
 30/49 anonim ***** válasza:

Tekintsd akkor társadalmi munkának a helyzetet. Biztosítod a szavazást valamilyen formában.

Állampolgári kötelességként bevállalhatod és még pénzt is kapsz érte..

2019. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!