Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Választási napon vasárnap...

Választási napon vasárnap 5-24-ig épületőrzést mennyiért vállalnátok? Összeg?

Figyelt kérdés

Az iskola kiadta az épületét a májusi EP választásokra választási helyszínnek. Az iskola mint kiadó köteles biztosítani 1 főt mint „épületfelügyelő“ a teljes időre.

A választás ugye vasárnap, ami nem munkanap, az iskolában meg aztán pláne nem az. A választás miatt már hajnali 5kor nyitni kell az épületet, majd lemegy a voksolás és aztán összesítenek admin stb tehát úgy este 22-ig biztos ott lesznek de lehet éjfél is.



Tehát a kérdés úgy hogy nem munkanap sőt vasárnap mennyiért vállalnátok ezt a menetet? 5-24-ig felügyelet? Semmit se kell csinálni egyébként csak ott lenni (nyitni zárni), de azt tényleg meg kell tenni mert ellenőrzik.


mennyit kérnétek? összeg.


Ja és persze utána hétfő munkanap amikor meg menni kell rendesen.... tehát ott vagy 22-24-ig, majd haza tán hajnali egyre ágyban vagy aztán másnap hétfőn reggel hétre legyél ott újra....


Ezt is kalkuláljátok be!


Kérem a válaszban ne firtassuk hogy ez törvénytelen. Az mert eleve 5-24-ig munkára kötelezni valakit majd másnap reggel 7-re berendelni újra úgy hogy közte nincs meg a 8 óra pihenés... törvénytelen de kb senkit se érdekel.


2019. ápr. 26. 10:06
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

"Tekintsd akkor társadalmi munkának a helyzetet. Biztosítod a szavazást valamilyen formában."



Újra leírom én 15-ért vállalom vagy megadják ... vagy nem.

Ha nem semmi gond nem dráma akkor keresnek valakit a helyemre. Tömegek jönnek majd. Tömegek én úgy sejtem (a sánta döglött lőtéri kutya se...)

Ennyi.

Ezen mit nem lehet érteni fel nem fogom.

2019. ápr. 27. 11:18
 32/49 anonim ***** válasza:

Minek írtad ki a kérdést és körülbelül 15 választ azon belül ha te már eldöntötted, hogy ez a helyzet?


Vagy megerősítést vártál volna rá, hogy az egy helyben ülés és semmittevés valóban megéri a munkáltatódnak a 15 ezret? Próbálj ki egy napot az építőiparban egy kőműves mellett napi 15ért és nézd meg mennyit kell ott dolgozni ennyi pénzért..

2019. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

"semmittevés valóban megéri a munkáltatódnak a 15 ezret? Próbálj ki egy napot az építőiparban egy kőműves mellett napi 15ért "



A kettő között mi az összefüggés?? Én nem látok semmilyen összefüggést.


Akkor újra elmondom. Hátha sikerül felfogni.


Én ezt a munkát ennyiért vállalom.

Ő a munkáltató eldönti kifizeti-e.

Ha nem, semmi gond. Ő dolga.


Majd keres mást a helyemre aki elvállalja 5-ért a 17 órát.

Sok sikert ehhez. Százakat fog találni a helyemre ennyiért (senkit a világon nem fog találni de ha mégis... hát hajrá!! akkor nem kellek én ugyebár)



Tessék mondani ebben a képletben mi a bonyolult?

2019. ápr. 27. 12:41
 34/49 A kérdező kommentje:

"ellett napi 15ért és nézd meg mennyit kell ott dolgozni ennyi pénzért.."


Leszarom. Magántanár ismerősöm 6000-ért/óra tart business angolt. Tessék neki a 15.000-ért kevesebb mint 3x 45 percet kell dolgozni íróasztal mellett.

Más meg 15-ért reggeltől estig trógerol egy építkezésen. Hát szar ügy. Ő dolga nem?


Ha már mércét állítunk tessék. Itt egy MÁSIK mérce...

2019. ápr. 27. 12:43
 35/49 A kérdező kommentje:

És akkor ott a burkoló aki meg a fürdőt 100.000-ért csinálta meg + anyag !! és nem dolgozott rajta két napot se...

Na?

100.000 két napra (se)?


Akkor ő mint mérce? Hm?


Hát ha már MÉRCÉKET állítunk

2019. ápr. 27. 12:48
 36/49 anonim ***** válasza:

Nekik van tudásuk aminek ára van.


Egy ajtót kinyitni és bezárni aztán ücsörögni mindenki tud.


Aki könnyen pótolható az nem ér sokat, akinek van tudás a kezében , főleg ha olyan amiből kevés van akkor az sokat elkérhet, ennyi a képlet.

2019. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

"Egy ajtót kinyitni és bezárni aztán ücsörögni mindenki tud."



Oké. rendben !! Igazad van!!!!! akkor abból a mindenkiből tessék idehozni 1 valakit aki erre hajlandó is!! Hm??? Jó lesz így??


én nem tiszta sor, más meg igen, tiszta sor, akkor lehet hozni azt a mást!!


Akkor mi is a probléma??

Hát akkor jöjjön más és én nem is kellek ugyebár????

de akkor miért is engem kérnek fel mert a kutya se vállalja ?? Hm? Vajon miért is? Hát olyan fene jó ajánlat ez ezek szerint akkor miért is nem állnak 20na az épület előtt? Hm?

2019. ápr. 27. 15:13
 38/49 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek abban speciel igaza van hogy csak egy agyhalott menne el 5000-ért hajnali 5-től estig melózni még ha ott portásként csak ülni kell, akkor se.


Ha csak a minimálbért vesszük alapul akkor is 620 ft x óra lenne fizetendő de mivel vasárnap és a kérdező leírta ő vasárnap nem dolgozna így 100% pótlékos lenne, így duplán 620 ft lenne fizetendő.

És ez akkor is igaz ha csak ülni kell egy széken.

Szóval alsó hangon is olyan jó 20.000be fájna ez a cégnek ha tisztán játszana és nem feketén okosban bohóckodna.

2019. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

35: Jajj, lebuktál:)))

Te vagy az ELTE BSC MSC-s nyavajgó a 240.000-es bruttóval!:))

2019. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

37:

"de akkor miért is engem kérnek fel mert a kutya se vállalja ?? Hm? Vajon miért is? "


Hát mert valószínűleg a főnököd is tudja, hogy egy lúzer vagy, akire minden kulimunkát rá lehet sózni bagóért, azért.

2019. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!